מדברים טכנולוגיה: רד האט משיקה סדרת מפגשי Tech Talks

יום ה', 9 ביוני 2022

 

רד האט ישראל, הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, השיקה את סדרת המיטאפים הטכנולוגיים Red Hat Tech Talksהמתמקדת בתהליכי העבודה על Red Hat OpenShift, פלטפורמת הקוברנטיס של החברה. המפגשים יתקיימו במשרדי החברה ברעננה והם מיועדים עבור מפתחים, לקוחות ושותפים המעוניינים לקבל ידע מעשי ותובנות בנוגע לשימוש בפלטפורמה.

את סדרת ה-Tech Talksמוב  מובילים ענואל יקובוב, מנהל שירותי ייעוץ ברד האט ישראל וטל ניסן, מנהל צוות הנדסת תוכנה ברד האט ישראל. בכל מפגש יציגו ארכיטקטים, יועצים ומהנדסים מטעם רד האט ישראל במטרה לספק את המידע המקיף ביותר אודות הנושא הנידון, כולל ידע מעשי. כמו כן, לקוחות רד האט ייקחו חלק במפגשים ויספרו אודות השימוש ב-OpenShift, תובנות בנוגע לעומסי העבודה שלהם ושיטות העבודה הטובות ביותר שנלמדו במהלך השימוש.

מפגש הפתיחה החגיגי התקיים לאחרונה בנוכחות של למעלה מ-85 משתתפים, ביניהם מפתחים בתעשייה, לקוחות ושותפים והתמקד בנושאים של שימוש במכונות הווירטואליות בעולם הקוברנטיס (KubeVirt), Service Mesh, ריבוי רשתות ב-OCP  וההיבטים השונים של Networking Hardening and SNO on Bare Metal Deployment.

 

המשתתפים במפגש הפתיחה של סדרת Red Hat Tech Talks. קרדיט צילום: יח"צ.