אקסיומה, חברה בת של טופ מערכות, רכשה את קליגל - להכנת מסמכים משפטיים

יום ד', 6 ביולי 2022

 

אקסיומה, חברה בת של טופ מערכות הודיעה על רכישת חברת קליגל – מערכת להכנת מסמכים משפטיים.

חברת אקסיומה מייצגת את פתרוןiManage בישראל, המערכת המובילה לניהול מסמכים ותוכן לעולם המשפטי (ECM). iManage  הינה מערכת שיתוף קבצים מאובטחת לעורכי דין, תוך הקפדה על נהלי החברה והתקנות הפדרליות. באמצעות המערכת המשתמשים יכולים לגשת מכל מקום, לאחסן, למיין את כל הקבצים הדרושים ולגשת למידע קריטי מכל מקום- גם במצב לא מקוון.

קליגל היא התוכנה המובילה בישראל להפקה של מסמכים משפטיים. הטכנולוגיה משולבתAI מאפשרת למשרדי עורכי דין  לבצע בקלות ובאופן אוטומטי פעולות שגורות בעבודה המשפטית היומיומית, עבור עורכי דין העוסקים בליטיגציה, נזיקין, מקרקעין, עסקאות, ועוד. לקליגל מעל 10,000 משתמשים הפרוסים על מעל ל 1,500 ארגונים כמו משרד המשפטים, הכנסת, משרדים גדולים לצד משרדי בוטיק, מחלקות משפטיות בחברות ציבוריות, רשויות ציבוריות ועוד.

עד היום, הפתרונות שהציעה אקסיומה ללקוחותיה בתחום ה- ECMהתמקדו בניהול התוכן ללא כניסה לתהליכי יצירת התוכן עצמו. עם רכישת קליגל, נכנסת אקסיומה לתחום יצירת התוכן, תחום חשוב ביותר בעידן בו ארגונים מחפשים דרכים חכמות להתייעל.

גיא לוי, מנכ"ל אקסיומה: "רכישת קליגל מחזקת בצורה דרמטית את נוכחות אקסיומה בשוק המשפטי בישראל ומייצרת פוטנציאל סינרגיה בין פתרונות קליגל למוצרי iManage. הפתרון המשולב יעניק ללקוחותינו ערך גדול העולה על סך חלקיו, יספק למשרדים דרכים חכמות להתייעלות ארגונית ויקדם את הארגון לעבודה דיגיטלית מלאה אשר תחסוך לארגון זמן רב ומשאבים".

דור גולדניר, מנכ"ל קליגל: "אנו שמחים לחבור לגוף גדול עם יכולות פיתוח, יישום והטמעה של פתרונות טכנולוגיים וניסיון עשיר בתחום בו אנו פועלים. החיבור עםiManage וחברת אקסיומה טבעי ומתבקש. הממשק עם מערכת הניהול של אקסיומה יועיל למשתמשים ויהפוך את הפתרון המשולב למוביל והגדול ביותר בפעילות  ECM במגזר המשפטי".

בתמונה משמאל לימין: שמוליק מילנר - מנכ"ל משותף טופ מערכות, גלעד הרעוז - מנכ"ל משותף טופ מערכות, דור גולדניר- מנכ"ל קליגל , גיא לוי - מנכ"ל אקסיומה, רמי יאולוס - שותף באקסיומה. 

את טופ מערכות ייצגו בעסקה עורכי הדין יגאל קולוף ואלכס סחרוב ממשרד וקסלר ברגמן ושות'.

טופ מערכות| Top Group נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א ובעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנה בפיתוח, והטמעת תוכנה מתקדמת לארגונים בישראל ובאירופה.