חברת Quest מינתה את יעקב סקטקוב ל- Country sales manager ISM

יום ה', 28 באפריל 2022

 

חברת  Quest Software  הפעילה בתחום ניהול זהויות והגנה על המידע, הודיעה על מינויו של יעקוב סקטקוב לתפקיד Country sales manager ISM. כחלק מהתפקיד יהיה אחראי יעקב על כל תחום ניהול מערכות המידע, הכולל את מגוון הפתרונות אותם מציעה חברת Quest Software: ניהול מאגרי מידע, אבטחת מידע, ניהול נקודות קצה ניטור ושליטה על מידע.

יעקב בעל תואר B.Sc  במתמטיקה ומדעי המחשב מהטכניון ותואר MBA  נוסף מטעם Bauman State University במוסקבה, מגיע ל Quest Software  עם ניסיון מקצועי עשיר, במגוון תפקידים בכירים לרבות Chief commercial officer  בחברת Open Technologies הממוקמת במוסקבה. בתפקידו האחרון יעקב שימש כ - Chief operating officer  בחברת   FITMiשם היה אחראי על פיתוח עסקי של החברה והקמת צוות הפיתוח.

לדברי יעקב "היכולת של ארגון לעשות שימוש יעיל בנתוני הדאטה שלו ולהגן על עצמו מפני תקיפות סייבר הפכו להיות חשובים מאי פעם. Quest Software  מביאה לשוק הישראלי תשובה לאתגרים הללו על ידי אספקת הפתרונות הטובים ביותר אשר קיימים כיום בתחום. הלקוחות הישראלים מכירים היטב את פתרונות Foglight  ו-TOAD  והמטרה שלנו היא להרחיב את המודעות למותג ולהביא לשוק הישראלי פתרונותSoftware  Questנוספים?.

Quest Software  מציעה כיום לשוק הישראלי מגוון פתרונו בתחום ניהול זהויות, התאוששות מאסון, ניהול והגנה על המידע.

"אני סבור כי הניסיון והידע שצברתי לאורך השנים הן בפן הטכנולוגי והן בפן העסקי, ישמשו אותי כדי להרחיב את הפעילות העסקית בישראל ולבצע את תפקידי בצורה הטובה ביותר?.

יעקב בן 43 נשוי ואב לשניים, מתגורר בצפון הארץ ובזמנו הפנוי רוכב באופנועים ומצטיין בטניס שולחן.