צעד קדימה בעולם האבטחה

יום ו', 10 בדצמבר 2021
 
חברת  האבטחה והשירות צוות 3 חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Carbyne בעלת הטכנולוגיה הגלובאלית למוקדי חירום המובילה בעולם. במסגרת ההסכם יוטמעו הטכנולוגיות המתקדמות של חברת Carbyne במוקדי האבטחה ויקצרו את זמני התגובה באירועי חירום הודות לחיבור בוידאו און ליין, צ'אט ואיתור מיקום מדויק של האדם הנמצא במצוקה.
 
"החיבור של הטכנולוגיה בין הלקוחות למוקד של צוות 3 יאפשר בתוך שניות לקבל תמונת מצב על האירוע באמצעות חיבור וידאו וצ'אט ומיקום מדוייק של האדם שנמצא במצוקה ובכך להבין מיד את המשימה הנדרשת. אחרי הכל, בבסיס הסכם שיתוף הפעולה בין צוות 3 לחברת Carbyne עומד האתגר המשותף והוא: הצלת חיים", אמר מנכ"ל מערכות מיגון בצוות 3, אבנר בן אריה. 
השירות החדש יוצע ללקוחות צוות 3 כחלק מסל שירותי האבטחה. 
 
ארז צור, נשיא חברת Carbyne:
"התקדמויות טכנולוגיות במערך המענה למצבי החירום, כמו שילוב וידאו בזמן מיקום וצ'אט בזמן אמת מייעלות את הפעולות הקריטיות למשימה יותר מאי פעם. Carbyne שמחה על שיתוף הפעולה עם צוות 3 ושמחה על היכולת לעשות את החשוב מכל ולשפר את תקשורת החירום על ידי שימוש בטכנולוגיית הענן מבוססת הפטנטים של Carbyne במטרה להביא לסיום האירוע בזמן הקצר ביותר ובאיכות המקסימלית".
 
צוות 3 הוקמה לפני כ-30 שנה ע"י ניר גלבוע, המנכ"ל והבעלים, והיא כיום מהגדולות במשק בישראל עם כ-6,500 עובדים בפריסה ארצית ומעניקה לעשרות אלפי בתי עסק שירותים מקצועיים בתחומים: שמירה, סיור, מיגון, מוקד וסיור ושירותי ניקיון. לקבוצה מגוון רחב של לקוחות מתחום האנרגיה, ההייטק, פיננסיים, מפעלי תעשייה, רשויות מקומיות, גופים ביטחוניים ולקוחות פרטיים.
 
Carbyne היא מובילה עולמית בחדשנות טכנולוגית בתחום ביטחון הציבור ושירותי החירום. טכנולוגיית החברה מבוססת ענן ומאגדת את המידע החיוני להצלת חיים במוקדי חירום לפלטפורמה אחידה ואינטראקטיבית המאפשרת, כאמור, להוריד את זמן התגובה בחירום, להגדיל את יעילות המענה ולספק ביטחון מירבי לכוחות החילוץ והאזרחים. 
 
החברה פועלת ביותר מחמישה משרדים בעולם, מעסיקה מעל 100 עובדים ונותנת שירות למעלה מ-45 מיליון אזרחים בשיתופי פעולה אסטרטגיים עם גוגל, סיסקו, אמזון ועוד. Carbyne נוסדה על ידי אמיר אליחי (מנכ"ל החברה), אלכס דיזינגוף (סמנכ"ל טכנולוגיות), יוני יאטסון (ראש צוות פיתוח) וליטל לשם בשנת 2014.
 
בתמונה: מימין לשמאל: רועי דונסקי - סמנכ"ל מכירות חברת קרביין, אבנר בן אריה - מנכל צוות 3 מערכות מיגון, ארז צור - נשיא חברת קרביין ושמוליק רזון - מנכל צוות 3 שמירה ואבטחה