מציגים סרטים, סטרימינג, ספורט וגיימינג

יום ה', 7 באוקטובר 2021
 
Epson ישראל משיקה שני מקרנים מתקדמים חדשים לקולנוע ביתי, העונים על צורכי חובבי סרטים ולגיימרים המחפשים חוויית מסך גדול סוחפת. המקרנים כוללים מקור אור לייזר של Epson ושבב חדש לעיבוד תמונה באיכות 4K המספק רזולוציית ,4K ומציעים בהירות גבוהה, איכות תמונה גבוהה וגמישות. המקרנים החדשים מספקים את חוויית הקולנוע הביתי האולטימטיבית ומגיעים עם מגוון תכונות ,ההופכות אותם למושלמים לערבי סרטים, סטרימינג, אירועי ספורט וגיימינג.
 
 חובבי המסך הגדול יתענגו על התצוגות המרשימות של המקרנים שמשלבים   טכנולוגיות מתקדמות שנועדו לספק איכות תמונה יוצאת דופן עם יחס ניגודיות גבוה ודינמי של ,2,500,000:1 רזולוצייה גבוהה ומקור אור לייזר.
 
בעזרת טכנולוגיית 3LCD של Epson ניתן למנוע את "אפקט הקשת" והמשתמשים יכולים ליהנות  מצבעים מלאי חיים הודות לתפוקת אור לבן וצבעוני גבוהות במידה שווה, בעוצמה של 2,700 לומן בדגם EH-LS12000B ובעוצמה של 2,500 לומן בדגם EH-LS11000W
 
גיימינג באיכות של עד 4K בקצב של 120 פריימים לשנייה, יחד עם זמני השהיית קלט של פחות מ-20- אלפיות השנייה, מאפשרים לגיימרים רציניים להפיק את המיטב מהדור החדש של קונסולות המשחקים, ואפילו ממחשבי המשחקים המתקדמים ביותר.
 
לדברי קובי כהן, מנהל תחום מקרנים ב-Epson ישראל, כאשר יותר ויותר אנשים  מבלים זמן בבית ונהנים מסרטים ביחד, או אפילו משחקים במשחקי מחשב כמשפחה, מקרנים אלה אידיאליים לכל מי שמעוניין לשדרג את חוויות הצפייה שלו. ?כיום יש למשקי בית רבים יותר חדרי קולנוע  ביתי ייעודיים, או חללים גדולים מספיק כדי ליהנות מחוויית הקולנוע על המסך הגדול שמקרנים אלה יכולים לספק."
 
המקרנים החדשים יהיו זמינים החל מסוף אוקטובר 2021 אצל היבואן המורשה - ט.ר אלקטרו סטריאו ומנובמבר 2021 אצל המשווקים המורשים.