קבוצת קורטק מדגישה את אבני הדרך לשנת 2022

יום א', 31 ביולי 2022

 

The Coretec Group, Inc קבוצת קורטק (OTCQB: CRTG), מפתחת האנודה מסיליקון עבור סוללות ליתיום-יון, טכנולוגיית Cyclohexasilane (CHS) ויישומי קלינטק וטכנולוגיה מתפתחת אחרים, מספקת עדכון תאגידי המשקף את אבני הדרך של 2022 ומפרטת יעדים לשארית השנה, מכיוון ששוק הרכב החשמלי והסוללות ממשיכים לצמוח בקצב מהיר, ויוצרים הזדמנויות מרגשות לעתיד.

נמסר כי קבוצת קורטק הקדישה זמן משמעותי לפיתוח תוכנית סוללות ה-  Endurionשלה, כזו המיישמת את המומחיות של החברה בהנדסת סיליקון לפיתוח חומר אנודה אקטיבי חדש, מבוסס סיליקון, המיועד לטעינה מהירה, מחזור משופר, ועוצמת אנרגיה מוגברת בסוללות ליתיום-יון. הצעד הראשון של החברה במאמץ זה כולל פיתוח אב טיפוס של סוללת ליתיום-יון עם החומר הפעיל שלה. בפברואר, החברה פתחה מעבדה מבצעית מלאה, משלה, והעניקה לה את הגמישות לחדש ולפתח נתיבים שונים ליצירת אנודות סיליקון אלו.

קבוצת קורטק גם צירפה לצוות שלה את מדען המחקר ד"ר נתנאל דאונס, דוקטורט בכימיה אנאורגנית מאוניברסיטת מישיגן, שמומחיותו בסיליקון ובכימיה סינתטית אנאורגנית הופכת אותו להתאמה מושלמת לפרויקט האנדוריון. ד"ר דאונס והמדענים של  The Coretec Group ממשיכים לפתח נקודות סיליקון קוונטיות ו- CHS המיועדות לשימוש באנודות סיליקון.

דגשים נוספים של החברה מהמחצית הראשונה של השנה כוללים:

*הגשת פטנט שימושי מלא על הפטנט הזמני של החברה לפיתוח אנודות סיליקון מתקדמות באמצעות CHS וסילאנים אחרים, המכסה את השימוש ב-CHS לייצור מגוון רחב של אנודות סיליקון לשימוש בסוללות ליתיום-יון ומתן הגנה לתוכנית אנדוריון.

*הגשת בקשה לרישום סימן מסחר עבור  Endurion.

*התחלת פרויקט מחקר עם אוניברסיטת אדלייד לבחינת חלופה של משקפי ניצול אנרגיה יעילים בעלי פוטנציאל גדול יותר לייצור בקנה מידה גדול.

ככל שהשנה מתקדמת קבוצת קורטק שואפת להגביר את מהירות הפיתוח של תוכנית Endurion , המתאפשרת באמצעות מעבדת החברה המבצעית. במקביל, החברה פועלת להרחיב את יכולתה לייצר CHS בכמויות משמעותיות, ובשלב זה היא תיישם את התהליך שלה עם שותפיהם לייצור.

כדי להקל על הפיתוח של תוכנית  Endurion , קבוצת קורטק מחפשת באופן פעיל שותפים אסטרטגיים עם הכנסות מבוססות, טכנולוגיה משלימה ומבנה קיים לייצור, בדיקה והגדלת היקף הייצור. אלה עם הכנסות קיימות הם אטרקטיביים במיוחד, מכיוון שבסיסי לקוחות קיימים יספקו לקבוצת קורטק משוב מהעולם האמיתי בזמן שהיא תמסחר את הטכנולוגיה שלה.

"אנחנו גאים בכל מה שהשגנו עד כה השנה, אבל גם מבינים שהביצוע של החזון שלנו הוא קריטי הן לשותפים פוטנציאליים והן לשוקי ההון הרחבים יותר", אמר מתיו קאפרס, מנכ"ל קבוצת קורטק. "תוכנית Endurion ו-CHS פועלות יד ביד ונשארות המוקד העיקרי שלנו כדי לבנות את הערך הרב ביותר. אנו מאמינים שלטכנולוגיה שלנו יש פוטנציאל טרנספורמטיבי עצום עבור תעשיות EV וסוללות, וככל שהשנה מתקדמת, מצפים להפגין את הפוטנציאל והמבדלים הייחודיים שלה".

קבוצת קורטק תקיים שיחת משקיעים באוגוסט 2022 כדי להמשיך ולדון באבני הדרך של השנה עד כה ולמה לצפות בחודשים הקרובים.

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת מערך של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו  באתר www.thecoretecgroup.com. 

עקבו אחרי קבוצת קורטק: 

בטוויטר: @CoretecGroupInc

בלינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881