התממשקות בין פורטינט ו-Terraform

יום ב', 25 באוקטובר 2021

 

פורטינט(נאסד"ק: FTNT), הפעילה  בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על ההתממשקות בין פתרון ה-FortiManagerשל פורטינט ו-HashiCorp Terraformכדי להפוך את פעולות ההטמעה לפשוטות ואוטומטיות עבור פריסות של עננים היברידיים וריבוי עננים(multi-cloud), תוך מינוף מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט.

אוטומציית אבטחה בסביבות ענן מורכבות

למעלה מ-90%מהארגונים משתמשים בעננים היברידיים ובסביבות מרובות עננים, מה שעלול ליצור עומס על מנהלי הרשת מבחינת הצורך לנהל את התשתית והפריסות במגוון סביבות ענן שונות. ארגונים עומדים בפני האתגר של קישוריות בין יישומים ונתונים לאורך עננים, מרכזי נתונים וסניפי הארגון, כאשר פעמים רבות משמעות הדבר היא התפשרות על אבטחה והיעילות התפעולית. בו בזמן, תצורה שגויה מהווה את סיכון האבטחה המרכזי אשר משפיע על פריסות הענן, בעיקר בשל התהליכים הידניים.

כאשר ארגונים ממנפים את הענן ההיברידי וסביבות מרובות עננים כדי להתקדם בצורה מהירה יותר ולהשיג גמישות, הם מחפשים יכולות גדילה ואוטומציה עבור מחזור החיים של ה-DevOpsבאמצעות השימוש בתשתית כקוד (IaC) כדי לספק, להגדיר תצורה ולשנות את תשתיות הענן הדרושות לפי הצורך.

התממשקות בין Terraformומארג האבטחה של פורטינט

ההתממשקות בין פורטינט ו-Terraformמספקת ללקוחות דרכים רבות יותר לפרוס, לנהל ולהפוך את האבטחה לאוטומטית בצורה יעילה יותר אפילו בסביבות מרובות-הענניםהמורכבות ביותר. 

  • באמצעות ההתממשקות הרחבה אל ה-Terraform, מארג האבטחה של פורטינט מספק לארגונים את הגמישות לצאת לכל מסע של חדשנות דיגיטלית בענן באמצעות ניהול מרכזי ונראות בכל הסביבות. פתרונות אבטחת הענן האדפטיבייםשל פורטינט מאפשרים לארגונים לשלב בחופשיות את אבטחת הענן של פורטינט בכל סביבת ענן ותומכים בכל מקרי השימוש בענן לאורך רשת הענן, היישומים והפלטפורמות כדי לסייע ללקוחות לאבטח כל יישום על כל ענן.

עוד צוין כי באמצעות ההתממשקות הנוכחית, פורטינט ו-HashiCorpמספקות אוטומציית אבטחה עמוקה וחזקה עבור פריסות עננים היברידיים ופריסות מרובות-עננים המונעות על ידי DevOps, תוך מינוף מארג האבטחה של פורטינט. פורטינט מציעה את אבטחה הענן המובנית המקיפה ביותר עם התממשקות הדוקה עם פלטפורמות ענן מרכזיות כמו Azure, Google Cloudו-AWS, מה שמאפשר ללקוחות לנהל, לפשט ולהפוך את הפעולות שלהם לאוטומטיות בצורה מאובטחת בין כל פלטפורמות הענן הציבורי הגדולות, קצות הרשת ומרכזי הנתונים באמצעות ההתממשקות עם Terraform.

Terraformיכולה להשתמש בקוד כדי לנהל אובייקטים שונים והתקנים בענן ולנהל את האובייקטים בסביבות הללו, מה שמשפר משמעותית את גמישות הפריסה, מקצר את מחזור הפריסה והופך פריסות דינמיות בקנה מידה גדול למציאות בעלת משמעות רבה עבור הטמעות FortiOSבענן. התממשקות ה-Fortinet Terraformפועלת יחד עם Terraform Enterpriseו-Terraform Cloudומאפשרת לארגונים שיתוף פעולה יעיל ואפשרות שימוש יחד עם ספקי Terraformאחרים.

אודות פורטינט

פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם.מעל ל-530,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. פורטינט מפעילה את אחת מתוכניות ההדרכה הגדולות והמקיפות ביותר בתעשייה במטרה להנגיש את הדרכות הסייבר והזדמנויות תעסוקה חדשות לכל המעוניין באמצעות ה-Fortinet NSE Training Instituteויוזמת Training Advancement Agenda (TAA). למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינטאו במעבדות FortiGuard.