סטארט-אפ מחפש כסף וכסף מחפש סטארט-אפ

יום ג', 5 באוקטובר 2021

 

Win-Win - סטארט-אפ מחפש כסף וכסף מחפש סטארט-אפ

Deel היא חברה אמריקאית-ישראלית, בניהולו של אלכס בואזיז, המפתחת פלטפורמה ליצירת חוזי העסקה ותשלומי שכר לשכירים; לפי דיווח באתר "The Information", תוביל את הסבב הקרוב הקרן Coatue Management; הפלטפורמה משתפת מעל ל-200 משרדי עו"ד ורו"ח מרחבי העולם.
 
החברה  גייסה 156 מיליון דולר בסבב C, לפי הערכת שווי של 1.25 מיליארד דולר (אחרי הכסף) באפריל האחרון, ממשקיעים כמו YC Continuity (קרן הצמיחה של האקסלרטור היוקרתי Y-Combinator), וכן מהקרנות a16z אנדריסן הורוביץ ו-Spark Capital. 
 
לפי דיווח חדש, מי שתוביל את הסבב הקרוב היא הקרן הניו יורקית Coatue Management. 
 
הפלטפורמה של דיל מבוססת על שותפויות עם מעל ל-200 משרדי עו"ד ורו"ח מובילים מכל העולם והתאמה של חוזי ההעסקה לדיני העבודה ולרגולציה המקומית ביותר נ-150 מדינות. 
 
לפי הגדרתה: 

אנו נותנים שירות מלא בתחום המשפטי, השכר והחשבונאות בכל מדינה גם בתנאים קשים. הרשת שלנו עם יותר מ- 200 שותפים מומחים מקומיים מבטיחה שכל האנשים והנושאים  שנכנסים לעבודה עוקבים במשותף אחר חוקים אזוריים וכללי מס, נוהלים ורגולציות כך שהצוות שלך יכול לעבוד מכל מקום בו הוא מתגורר.

החברה מעסיקה 340 עובדים (מתוכם 20 בישראל), אך היא דוגלת במודל עבודה מבוזר, ולכן לחברה אין משרדים ועובדיה פרוסים על פני 26 מדינות שונות.