שדרוג מערך הגיבוי בדאטה סנטר המקומי ובענן

יום א', 20 במרץ 2022

 

ZOLL Itamar, הנמנית על תאגיד ZOLL Medical, השלימה פרויקט רחב היקף לשדרוג מערך הגיבוי והתאוששות מאסון (DR) באמצעות פלטפורמת הגנת הנתונים, הגיבוי והתאוששות מאסון של Commvault. מערך הגיבוי של Commvault  ישמש להגנה על הנתונים והיישומים בתשתית ה- ITהמקומית של החברה ובענן. את הפרויקט ביצעה חברת ווי אנקור ((We-Ankor  מקבוצת חילן.

פלטפורמת הגנת הנתונים של Commvault  משמשת לגיבוי ושחזור בזמן אסון של מערכת -ה ERP, מערכת קשרי הלקוחות ומערכת ה- MRP לניהול רצפת הייצור, הפועלים בין כותלי הארגון וכן לגיבוי ושחזור נתוני ה- Office 365בענן. בימים אלו מתחילה החברה להרחיב את הפתרון למערכות התוכנה כשירות Microsoft Dynamics  וה- Sharepoint.

איתמר מדיקל הנמנית על תאגיד ZOLL Medical, הוקמה בישראל בשנת 1997 והיא חלוצה בתחום זיהוי וניתור בעיות שינה. החברה פיתחה את מכשיר המדידה החד פעמי והמתכלה WatchPAT®, המאפשר למטופל לבצע בדיקות ביתיות לאבחון דום נשימה בשינה ושולח את התוצאות דרך אפליקציה.  החברה משווקת את מוצריה לבתי חולים ומרפאות ברחבי העולם. בחברה מועסקים כ- 300 עובדים. איתמר מדיקל נמכרה לתאגיד ZOLL Medical  בסוף שנת 2021.

בטרם ביצוע הפרוייקט פעלו בחברה 3 פתרונות גיבוי שונים  ללא כל קשר בין אחד לשני. הניהול של מערכות הגיבוי היה מורכב ודרש משאבים רבים.

לדברי עומר סובג  (בתמונה), מנמ"ר גלובלי של ZOLL Itamar, "החברה    עובדת כיום במודל היברידי המשלב יישומים הפועלים בענן ויישומים הפועלים בין כותלי הארגון "יש לנו היום עם Commvault  מערכת אחת קלה לשימוש, עם ממשק ניהול מרכזי אחיד, פונקציות רבות ומגוונות ומערכת דוחות מתקדמת ושימושית".

סובג הוסיף והדגיש: "מערכת גיבוי טובה נמדדת ביכולת שלה לשחזר נתונים במהירות הרבה ביותר בעת אסון ואת זה Commvaultמעניקה בצורה מיטבית

נגה סהר  מנהלת לקוחות Commercial  בקומוולט ישראל: "ZOLL Itamar  ביצעה שינוי מקצה לקצה של מערך הגיבוי והגנת הנתונים שלה ועברה למערכת אחת אחודה לגיבוי כלל היישומים והנתונים. קומוולט מספקת כיום ללקוחותיה יתרון ברור על מתחרותיה, המאפשר להם להגן על הנתונים ולגבותם באמצעות פלטפורמה אחת ובממשק משתמש אחד, בין אם הם בין כותלי הארגון ובין אם הם בענן יחד עם תכונות נוספות של פונקציות מרובות, ממשק ניהול מרכזי ופשוט ומערכת דוחות מתקדמת".

אודות Commvault

Commvault  היא חברה פעילה בתחום גיבוי נתונים והתאוששות במקרה של פגיעה בנתונים. Commvault  מעסיקה למעלה מ- 2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com