מרחיבים את פלטפורמת תפעול חנות כוללת

יום ש', 9 באוקטובר 2021
 
חברת הנתונים היישומית Applied Data Corporation(ADC), מפעילת החנות הכוללת שלה המבוססת על גישת תוכנה כשירות בשרות הקמעונאים, הודיעה כי חתמה על הסכם לרכישת פינפוינט סופטוואר (Pinpoint Software, Inc), ספקית פתרונות תוכנה המניעים יעילות תפעולית וביצועית עבור בעלי מכולות וקמעונאים אחרים, כולל פלטפורמת ניהול תאריכי התפוגה Date Check Pro®.
 
הרכישה מהווה תוספת אסטרטגית במיוחד לפורטפוליו של ADC הכולל את פלטפורמת ניהול הפריטים הטריים FreshIQ®של ADC,ואת פלטפורמת תזמון חידוש המלאי ShopperKit. התוצאה היא פתרון שמעבר לכך שהוא מצמצם בזבוז מזון ומספק מכירות ברמה גבוהה יותר, בסופו של דבר גם מבטיח  גישה התחדשותית יותר עבור קמעונאים.
 
צוין כי עבור רוב העוסקים בתחום הקמעונאות העולמי, בזבוז מזון נמצא בראש סולם הדאגות כמשפיע ביותר על השורה התחתונה. מאחר ומזון מבוזבז הוא הפריט מספר אחד שמגיע למזבלות, ותורם לפליטות גזי חממה, לטובת כולם יש לטפל בנושא זה באופן מידי ככל הניתן. ADCופינפוינט חולקות חזון משולב לפיו יש לחמש את הקמעונאים בכלים הדרושים להנעת תוצאות בר קיימות באמצעות שילוב של כימות, ניתוח ופעולה.
 
במשך כמעט שלושה עשורים, ADCהיא ספקית מהימנה עבור יותר מ-20,000 אתרי מכולת וחנויות נוחות. פלטפורמת התוכנה כשירות של החברה המציעה פתרונות מותאמים לתעשייה כבר כוללת תזמון חידוש מלאי, ניהול קבלות, הזמנות ייעודיות, הדפסת תוויות, ניהול מלאי ופסולת, בדיקת מקורות מזון, תכנון ייצור, הזמנות ומעקב אחר טמפרטורות. 
 
עם רכישה זו, העבודה על שילוב הפלטפורמות תתחיל כבר בשבועות הקרובים, והאתר של ADCישופר כדי להציג את מלוא היקף הפעילות של החברה המשולבת.
 
אודות Applied Data Corporation
 
במשך יותר מ -30 שנה, ADC  היא מחדשת של טכנולוגיות מזון. הפלטפורמות 
FreshIQו-ShopperKit, מציעות לקמעונאים גישה מרובת ערוצים לתפעול הכולל של החנויות. FreshIQ  מאפשרת לקמעונאים לתכנן, להכין, לנתח ולספק ביעילות את פריטי המזון הטריים שהקונים רוצים. פלטפורמת ShopperKit  מאפשרת לקמעונאים בחנויות לספק, לקבל, לתעדף ולעבד הזמנות מעמיתיהם המקוונים, וכן מאפשרת לבעלי מכולות להציע שירות איסוף או משלוח בחנות ללקוחותיהם המקוונים. מוצרי ADC  פרוסים ברחבי העולם ביותר מ-120 רשתות מכולת וחנויות נוחות ביותר מ-20,000 מקומות.
 
האתר www.applieddatacorp.com .
 
אודות Pinpoint
 
Pinpoint Software, Inc  הינה חברת האם העומדת מאחורי Date Check Pro. זו הוקמה בשנת 2011 ומבוססת בקהילת הטכנולוגיה הצומחת בקצב מהיר ובמרכז הטכנולוגית למכולות במדיסון, ויסקונסין. Date Check Pro  החלה את דרכה כאשר מייסדה אנדרו הופט יצא לפתור את הבעיה של סחורה עטופה בניילון מכווץ שפג תוקפה. כיום, משרתים יותר מאלף סופרמרקטים, חנויות קמעונאות וחנויות נוחות ברחבי העולם למחוק את הפסדיהם ממוצרים מיושנים וכאלה שפג תוקפם, ולספק מוצרים וחוויות טובים יותר לקונים