פתרון הגנה מובנה לסביבות ענן עבור ניהול סיכונים

יום ג', 2 באוגוסט 2022

 

פורטינט®, הפעילה בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על FortiCNP, פתרון מובנה בענן אשר מקשר בין ממצאי האבטחה המגיעים מסביבות הענן של הארגון כדי לסייע בפעולות אבטחת ענן.

טכנולוגיית ה-Resource Risk Insights (RRI)  הבלעדית של FortiCNP  מפיקה תובנות בעלות הקשר עשיר שניתן לפעול לפיהן, המסייעות לצוותים לתעדף תיקוני חולשות והפחתת סיכונים בעלי פוטנציאל ההשפעה הגבוה ביותר על אבטחת העבודה בענן מבלי להאט את הפעילות העסקית.    

כמו כן, פורטינט היא שותפה להשקה של Amazon GuardDuty Malware Protection של AWS, המספק יכולות איתור תוכנות זדוניות ללא סוכן על פני מאגרי הנתונים ומאגרי האחסון בסביבות AWS. פתרון ה-FortiCNPתומך ב-Amazon GuardDuty Malware Protection  ומספק איתור איומים קרוב לזמן אמת עם יכולות zero-permission  כדי לסרוק באופן אקטיבי עומסי עבודה פעילים ללא השפעה או עיכובים.    

הקצב המהיר של אימוץ הענן כחלק מארכיטקטורת ה-ITההיברידית מאפשר לארגונים להשיג זמן השקה מהיר יותר והיענות מוגברת לצרכי הלקוחות. יחד עם זאת, עבודה בסביבות ענן יכולה גם להגביר את סיכון האבטחה הכולל, אשר לרוב מטופל באמצעות הוספת פתרונות אבטחה חדשים לתשתית הקיימת של הארגון.

פתרון ה-FortiCNP  מתממשק עם מוצרי ושירותי האבטחה של AWSומארג האבטחה של פורטינט(Fortinet Security Fabric), מה שמסייע לארגונים לאבטח בצורה יעילה יותר את סביבות הענן שלהם ולמקסם את ההשקעות באבטחת ענן. 

"אנחנו ב-AWS  מספקים ללקוחותינו את הכלים החכמים ביותר כדי לנקוט בפעולות בקלות ולהפחית סיכונים במהירות", אמר ג'ון ראמזי, סמנכ"ל AWS Security. "פתרון ה-FortiCNPשל פורטינט, המשמשת כשותפת אבטחה שלנו, הבנוי על AWS  ומתממשק עם שירותי אבטחה כמו ה-Amazon GuardDuty, מספק ללקוחות אפשרות לפשט ולהאיץ את מסע הענן שלהם באמצעות שירותי אבטחה מובנים בענן".

FortiCNP  ימשיך להתרחב בקביעות כדי לכלול סוגים נוספים של ממצאי אבטחה בענן ולספק הקשר רחב יותר של עומסי עבודה רבים יותר בענן. מתן האפשרות של תהליכי עבודה קבועים המגדילים את האבטחה על פני הענן הציבורי מסייעת לצוותים לשפר את כיסוי האבטחה, היעילות הארגונית והפחתת סיכונים.

ההתממשקות המובנית בענן מאפשרת חיכוך מופחת בין היישומים מהפריסה ועד התפעול. כאשר תהליכי העבודה משתמשים בקביעות בשירותי ענן, צוותי האבטחה לא יצטרכו יותר לשלוט במורכבויות של כל מודל תפעול שירותי אבטחה של פלטפורמת הענן. דבר זה יסייע לצוותי האבטחה להגביר את היעילות דרך עבודה יעילה באמצעות אבטחת הענן ייעודית, הפחתת סיכונים ושיפור כמותי של אבטחת הענן לאורך זמן.    

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי,"FortiCNP זוהי הדוגמה העדכנית למחויבותה של פורטינט לספק פתרונות מארג אשר מרחיבים את אבטחת הארגון באמצעות התממשקויות מובנות בענן.

אנחנו גאים להמשיך לספק פתרונות המאפשרים למומחי אבטחה לעבור מבדיקות גוזלות זמן ותהליכי ניתוח ידניים לאבטחה יזומה של עומסי העבודה שלהם בענן והבנה פשוטה של סיכוני אבטחת הענן שלהם".   

לקבלת ניסיון חינם של FortiCNPב  ב-AWS Marketplace: https://www.forticnp-aws.com

למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינטאו במעבדות FortiGuard.