יצרנית הרכב ג׳נרל מוטורס הכתירה את HARMAN הישראלית כ״ספקית השנה״

יום א', 3 באפריל 2022

יצרנית הרכב הבינלאומית ג'נרל מוטורס - GM, שבין מותגיה הבולטים נמצאים, בין היתר, ביואיק, קדילאק, שברולט ו-GMC, הודיעה כי בחרה בחברת האוטוטק HARMAN, כ"ספקית השנה" שלה לשנת 2021.

HARMAN  הישראלית מתכננת ומייצרת מוצרים מקושרים ופתרונות עבור יצרני מכוניות, צרכנים וארגונים ברחבי העולם, ביניהם: מערכות מכוניות מקושרות (חכמות), מוצרי אודיו ווידאו, פתרונות אוטומציה ארגוניים ושירותים התומכים באינטרנט של הדברים (IoT).

לדברי שילפאן אמין, סגן נשיא בג'נרל, 2021 הייתה שנה מאתגרת. "הספקים הנבחרים הפגינו השנה עמידות רבה ועם זאת לא שכחו את המחוייבות שלהם לחדשנות שגם שומרת על הסביבה".

לדברי מיכל גבע, מנכ"לית HARMAN  ישראל, זו השנה השנייה ברציפות בה זוכה HARMAN בתואר המכיר מדי שנה בספקים נבחרים שמאפשרים ליצרנית הרכב להציע ללקוחותיה, מיליוני נהגים ברחבי העולם, טכנולוגיות חדשניות.

"זהו כבוד גדול עבורנו ובמיוחד לאור העובדה של-  GMיש מעל 20 אלף ספקים. אנו נמצאים כיום ברשימת ה-1% של הספקים הטובים ביותר של החברה", אומרת גבע. "ההכרה של GM  משקפת את המאמצים והמחוייבות של הצוות שלנו, גם בימים לא קלים ומאתגרים לתעשייה, להגיע לרמה גבוהה של מצוינות ופתרונות חדשניים. אנו ממשיכים בשיתוף הפעולה עם GM  והשקת חידושים במשימה לחזק את חוויית הצרכן/הנהג – היום ובעתיד".