סמסונג מסירה את התמיכה מסדרת ה- Galaxy Note 8.

יום ו', 8 באוקטובר 2021
אחרי ארבע שנים, סמסונג מסירה את התמיכה מסדרת ה- Galaxy Note 8. בעוד שסמסונג החלה להתרחק מסדרת ה- Galaxy Note, ומעריצי ה- S-Pen מצפים לאלטרנטיבה חדשה מבית סמסונג, נראה כי דווקא ענקית הקוריאנית ממשיכה בשלה וכעת מודיעה באופן רשמי כי ה- Galaxy Note 8 שחוגג 4 שנים, כבר לא יזכה לתמיכה רשמית מבית החברה. ה- Galaxy Note 8 הושק ב- 2017 והיה הסמארטפון הראשון בסדרה שהושק אחרי הפיאסקו של ה- Galaxy Note 7. הסמארטפון הושק עם עיצוב מרוענן שנלקח מסדרת ה- Galaxy S7 ואולי החשוב מכולם – עם סוללה שלא מתלקחת.
 
כשה- Galaxy Note 8 הושק, הבטחות סמסונג בנוגע לעדכוני תוכנה לא היו כפי שהן היום. הסמארטפון הגיע עם אנדרואיד 7.1.1 ולאורך השנים זכה לעדכון תוכנה עד אנדרואיד 9.0, ושם נותר. רק עדכוני אבטחה הגיעו אחרי העדכון של אנדרואיד 9, אך גם הם הופסקו בסוף השנה שעברה. מעדכונים רבעוניים, סמסונג החליטה כי היא מפסיקה לעדכן את הסמארטפון לחלוטין, ואף לא עדכונים דו-שנתיים. 
 
מלבד ה- Galaxy Note 8, סמסונג גם הודיעה כי סדרת ה- Galaxy M22 וה- Galaxy M52 יזכו לעדכונים רבעוניים בלבד, ואילו סדרת ה- Galaxy A90, M10s, M30s וה- Galaxy Tab S6 יזכו לעדכונים דו-שנתיים. בדומה ל- Galaxy Note 8, סמסונג גם הודיעה כי ה-Galaxy Tab A שהושק ב- 2017, לא יזכה יותר לעדכוני תוכנה. 
 
סדרת ה- Galaxy Note זכתה להצלחה רבה ברחבי העולם, ואילו השנה סמסונג החליטה שלא להשיק את דור ההמשך בסדרה, כמה שנראה כמו הפסקת ייצור הסדרה באופן סופי. עם השנים, הרעיון כי סמסונג תפסיק את ייצור הסדרה עלה על הפרק שוב ושוב, וזכה לתגובות אמוציונליות מקרב קהל המעריצים של הסדרה. עם השקת סדרת ה- Galaxy S21, החברה הודיעה כי הוא יתמוך ב- S-Pen, כמה שנראה כמו ניסיון להרגיע את המעריצים ולספק פיתרון הולם.