הרובוט החדש מבית אמזון

יום ש', 23 באפריל 2022

חברת אמזון אינה שוקטת על השמרים - ומציעה עתה את הרובוט רב הפעילות Amazon Astro. זהו מהפך שיכול לשנות את התחושה שלך לגבי השירותים של אמזון.

צוין כי אמזון אסטרו הוא הרבה מכשירים באחד. המצלמות של הרובוט הביתי המתגלגל מביאות את תכונות האבטחה של Ring של החברה לתוך הבית עבור מנויי Ring Protect Pro. המיקרופונים שלו מאפשרים לעוזרת הקולית הפופולרית Alexa לנוע איתך לאורך כל היום שלך. פני הרובוט משמשים כטאבלט המחובר לאינטרנט, המאפשר שיחות וידאו.

עם זאת, אפליקציית המענה החייכני של אסטרו עשויה  לעורר קשר רגשי עם משתמשים. הרובוט בצורת גור הוא חמוד בכוונה, ולא אלגנטי ומגניב. פניו, עם עיניים מונפשות חביבות, מסתובבות בזמן שהוא מחפש אותך כדי להעביר תזכורות מאנשים אהובים. הוא לוקח  חטיפים מאנשים בבית שלך. אפילו רוקד כשמבקשים/שואלים אותו.

עם זאת לאסטרו יש שימושים מעשיים. הוא  יכול לסייר בבית שלך, או לאפשר לך לראות משהו מטריד על ידי התהפכות והרמת מצלמה מותקנת בחזיתו. עם זאת, הפונקציות הללו חיוורות בהשוואה לנוכחות המקסימה שלו. זה גורם החיבוק שמוכר את אסטרו, לא היכולת שלו לסרוק את פניהם של מבקרים בבית שלך.

מסכם המאמר באתר News.com: אנחנו יודעים שרובוטים לא חיים. ובכל זאת, אנחנו לא יכולים להתאפק להתייחס אליהם כמו ליצורים חיים, למרות הזמזומים המכניים שמוכיחים שהם רק חוטים, פלסטיק וזכוכית.