נשיא חדש ל-ZOOM

יום ד', 8 ביוני 2022

 

Zoom Video Communications, Inc. זום (נאסד"ק: ZM) הודיעה כי  גרג טומב יצטרף לחברה כנשיא החל ב-7 ביוני 2022. טומב מביא ניסיון של יותר מ-20 שנה והוא מגיע לזום מ-Google Cloud, שם שימש לאחרונה סגן נשיא למכירות של Google Workspace, SMB, Data & Analytics, Geo Enterprises   ו-Security.

טומב ידווח ישירות למייסד ומנכ"ל זום אריק ס. יואן, והוא יפקח על אסטרטגיית היציאה לשוק של החברה, מאמצי ההכנסות ומשרד המנמ"ר העולמי. טומב יעזור לעצב את הפרק הבא של זום כשהחברה תמשיך להפוך לפלטפורמה מרובת מוצרים המאפשרת תקשורת, עבודה היברידית ומספר מתרחב של תזרימי עבודה עסקיים.

המנכ"ל יואן אמר, "אני כל כך נרגש לקבל את פני גרג לצוות של זום. גרג הוא מוביל תעשיית טכנולוגיה מכובד מאוד ובעל ניסיון רב בסיוע להתרחבות של חברות שנמצאות בצומת קריטי. החשיבה האסטרטגית שלו, הגישה של אפשר לעשות, וערך האכפתיות שהוא מביא ללקוחות הופכים אותו לתוספת המושלמת לצוות המנהיגות החזק שלנו".

מר טומב אמר, "אני נרגש לשלב כוחות עם אריק וצוות זום כדי לעזור להניע צמיחה. אני מאוד מאמין שלזום יש בסיס מרשים עם הפלטפורמה מרובת המוצרים שלה, ואני מצפה להזדמנויות האדירות שבפתח כדי לעזור לעסקים ברחבי העולם להתמודד עם צורכי התקשורת ושיתוף הפעולה שלהם".

בקרו באתר zoom.com ותעקבו אחרי @zoom.

ליצירת קשר:

Zoom Public Relations

Colleen Rodriguez
Head of Global PR
press@zoom.us

Zoom Investor Relations
Tom McCallum
Head of Investor Relations
ir@zoom.us