גוף אלומיניום קשיח, אבטחה מתוגברת ועבודה היברידית

יום א', 10 באפריל 2022

דיינבוק (לשעבר טושיבה) משיקה את ה-Portégé X40-K, מחשב נייד בגודל ?14 חדש המצטרף לקו מחשבי הפרימיום העסקיים, שתוכנן כדי לענות על כל צרכי העובדים  בעידן החדש. הוא אלגנטי ושימושי וכולל מגוון תכונות המדגימות את מחוייבותה של דיינבוק לחדשנות שפוגשת את צרכי המשתמשים המתפתחים כל הזמן.

?התוספת האחרונה לסידרת ה-X–הלא היא סידרת הפרימיום שלנו –מדגימה היטב את ההבטחה שלנו לחתור להביא לשוק את מערכות המיחשוב הניידות הטובות ביותר בנמצא?, אומר דמיאן ז'אום, נשיא GmbHDynabook Europe. ?ה-Portégé X40-K משלב קישוריות מתוגברת, ביצועים ויכולות שיתוף פעולה יחד עם גוף אלומיניום מעוצב. התוצאה: כלי עבודה מושלם לכל עובד ולא משנה מהיכן הוא מבצע את עבודתו?.

תקשורת אולטרה-מהירה

כשהוא מתוגבר במעבדי דור 12 של אינטל ומריץ את Windows 11 Pro, ה-Portégé X40-K מציג מגוון רחב של אופציות קישוריות, ההופכות אותו לשותף המושלם לעובד ההיברידי. למחשב יש שני חיבורי  Thunderbolt 4 כמו גם חיבור HDMI 2.0, וכן חיבורי USB-A 3.2 נוספים, LAN וחריץ Micro SD, כך שניתן להשאר מחוברים בין אם מדובר על תצוגה, טעינה או העברת מידע. כניסת מתח AC מספקת אופציה נוספת לטעינה ומשחררת את החיבורים האחרים לשימושים נוספים.

המחשב אף מצוייד לטובת תקשורת אמינה ומהירה ב- Intel® AX211 2x2 Wi-Fi 6E וב- Bluetooth 5.2. בגזרת הזיכרון הוא מציע זיכרון של עד 32GB DDR4 3200 MHz, מקונפג לשני חריצי SO-DIMM עבור ביצועי Intel® Iris® Xegraphics. תגבור נוסף מגיע מכונני SSD בקיבולת של עד 1 טרה, תוך שימוש בסטנדרט Gen 4 המעודכן למהירויות העברה גבוהות של נתונים. 

גימור 

ה-Portégé X40-K תוכנן ועוצב על מבנה אלומיניום שמעניק איזון בין איכות ושמירה על עלות והגימור בצבעי כחול כהה מספקים מראה מושלם – כשהלוגו המוטבע בצבעי  ?כסף מאט? מוסיף לאווירה היוקרתית. 

המחשב יהיה זמין באמצעות חברת ?מפעיל? החל מחודש מאי 2022.

למידע נוסף: https://il.dynabook.com/laptops/portege/

 

אודות Dynabook Inc.

במשך מעל ל-30 שנה המחשבים הניידים של טושיבה והטכנולוגיות בהן הם צויידו, היוו את הסטנדרט לתעשייה כולה בתחומי חדשנות, איכות ואמינות מוצר. כעת, עם הרכישה על ידי תאגיד Sharp ותחת המותג החדש Dynabook, ממשיכה החברה במסורת של אספקת ערך מוסף ותמיכה בשותפים העסקיים ובלקוחות ברחבי העולם. 

 

למידע מקוון:   בקרו באתר dynabook.co.il לקבלת מידע על המוצרים האחרונים של החברה, או בקרו בבלוגשלנו. כאלטרנטיבה, ניתן ליצור קשר עם החברה בעמוד הלינקדאיןשל החברה או בעמוד הפייסבוק בעברית.  

 

אודות מפעיל

"מפעיל' מפיצה ראשית של Dynabook / Toshiba בישראל, הוקמה לפני כ-80 שנה כחברה המתמחה בפתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי ההדפסה והמחשוב הארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושירות מתמשכים. החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים, ובנוסף התרחבה לתחומי הדפוס המקצועי  ופתרונות הדפסה בתלת ממד לעסקים וארגונים בינוניים וגדולים. למידע נוסף: https://www.mafil.co.il/