אפל סוגרת כמאה חנויות ברחבי העולם

יום ב', 21 בדצמבר 2020
עוד קורבן למגיפת הקורונה.
חברת APPLE סוגרת 53 בקליפורניה, ושתי חנויות במקסיקו, ושתי חנויות בברזיל, והיא עומדת לסגור 16 חנויות נוספות ברחבי בריטניה.
 
בסך הכל  מדובר בכמעט 100 חנויות אם נכלול חנויות שנסגרו בגרמניה והולנד בימים אלה  המהוות   כמעט חמישית מחנויות החברה הסגורות כעת ברחבי העולם.
 
הבדיקה מעלה כי בנוסף לסגירה טוטאלית בקליפורניה נסגרות עוד חנויות של אפל ארבעה בטנסי, שלושה ביוטה, כל הארבע במינסוטה, שתיים באוקלהומה, והחנויות בפורטלנד, אורגון; אנקורג ', אלסקה; אומהה, נברסקה; ואלבוקרקי, ניו מקסיקו. 
 
לא קשה לנחש מדוע החנויות נסגרות מחדש, במיוחד בקליפורניה, שם COVID-19 ראתה את ארבעת הימים הקטלניים ביותר שלה ברציפות באחרונה כחלק מהתעוררות מתמשכת, ובלונדון שבה ראש הממשלה בוריס ג'ונסון בדיוק הכניס את העיר לנעילת חירום. אפל אישרה את עיקרי הדברים בהצהרה: "בשל תנאי קוביד 19 הנוכחיים הפוגעים בחלק מהקהילות שאנו משרתים, אנו סוגרים זמנית חנויות באזורים אלה", אמרה החברה לבלומברג.
 
במסגרת הסגר  קליפורניה הפעילה את מערכת התרעות החירום שלה באזור מפרץ SF בפעם הראשונה מאז שהמגפה החלה, ושלחה הודעה ישירות לכל טלפון בכדי לדרבן אנשים להבין כי כעת הצו בתוקף הוא להשאר בבית.