אקווה סקיוריטי השלימה סבב גיוס חמישי בהיקף 135 מיליון דולר

יום ב', 22 במרץ 2021

 

אקווה סקיוריטי, הפעילה בפיתוח פתרונות אבטחה לסביבות Cloud Native  ויישומים שפותחו באופן ייעודי לענן, מדווחת על השלמת סבב גיוס חמישי (Series E) בהיקף של 135 מיליון דולר בהובלת ION Crossover Partners .

סבב הגיוס, אשר מעמיד את ערך החברה על יותר ממיליארד דולר, כלל השתתפות נרחבת מצד המשקיעים הקיימים של אקווה, בהם M12 Ventures, Lightspeed Venture Partners, Insight Partners, TLV Partners, Greenspring Associatesו- Acrew Capital. סבב ההשקעות החדש מגיע לאחר תקופה של צמיחה בחברה, בהיקף המכירות והביקושים, והוא יאפשר לה להרחיב ולהעמיק את מערך הפתרונות שלה, וכן להתרחב מבחינת נוכחות גיאוגרפית.

סך הגיוס של אקווה סקיוריטי מאז היווסדה ב-2015 עומד על 265  מיליון דולר. המיקוד של החברה באבטחת Cloud Nativeמאפשר לארגונים לאמץ טכנולוגיות חדשות כגון קוברנטיס וקונטיינרים, serverless ןטכנולוגיות נוספות בענן, במטרה להאיץ את הפעילות העסקית שלהם, תוך שהם עומדים ברגולציה ודרישות אבטחה מחמירות.

במקביל הודיעה אקווה כי במסגרת סבב הגיוס הנוכחי קיבלו כ-100 מן העובדים הותיקים בחברה אפשרות לממש כעת חלק מן האופציות שבידיהם, כחלק מתכנית תגמול העובדים בחברה.