מינויים בצמרת

יום ש', 19 בספטמבר 2020

 

חנה וקנין מונתה לסמנכ"לית טכנולוגיות ומערכות מידע בחברת באבקום סנטרס

חנה וקנין מונתה לסמנכ"לית טכנולוגיות ומערכות מידע של חברת באבקום סנטרסמבית מטריקס. באבקום מספקת שירותי הקמה וניהול מוקדי שירות, טכנולוגיות מתקדמות לעולם השירות והמכירות ופתרונות עבודה מהבית.

במסגרת התפקיד, תנהל וקנין את חטיבת מערכות המידע והטכנולוגיות ותהיה אחראית על  אסטרטגיית המחשוב של החברה, חדשנות ושילוב טכנולוגיות חדשות ומתקדמות במגוון הפתרונות אותם מציעה באבקום. 

בעברה המקצועי, צברה וקנין ניסיון רב בתפקידי ניהול שונים בחברות בינלאומיות, ובניהול מערכות מידע ומערכות מחשוב ביחידות טכנולוגיות שונות. בתפקידיה האחרונים ניהלה את חטיבת השירותים המקצועיים של NCRבישראל ושימשה כמנהלת הדליברי (Chief Delivery Officer) בחברת Verifon. וקנין בוגרת הנדסת מחשבים בטכניון.

ירון כהן מונה לתפקיד מנהל צוות מהנדסי מערכות בנוטניקס ישראל

ירון כהן (35) מונה לתפקיד מנהל צוות מהנדסי מערכות בחברת נוטניקס ישראל, המתמחה בפתרונות ענן ופתרונות מתקדמים לדאטה סנטר. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על תכנון היישום הטכנולוגי של פתרונות של נוטניקס בקרב הלקוחות (פרי-סייל), הדרכת השותפים העסקיים ובניית יחסים קרובים עם לקוחות ושותפים לאורך זמן.

בתפקידו הקודם שימש כהן כארכיטקט ענן בנוטניקס ישראל וקודם לכן היה מהנדס פתרונות בהיטאצ'י דאטה סיסטמס.

Nutanix Solutions utanix Solutions  היא חברת תוכנת מחשוב ענן אמריקאית  שפעילה  בישראל כשש שנים. החברה מספקת פתרון תשתית ענן היברידי באופן אחוד, ומסייעת ללקוחותיה לייעל את פעילויות הדאטה סנטר שלהם ולהפעיל יישומים באופן נרחב On Premise ובענן.