שחר שיינרמן מונה למנהל תחום האנטרפרייז, הביטחון והפיננסים ב-Veeam

יום ב', 21 בדצמבר 2020

 

שחר שיינרמן, 45, מונה למנהל המכירות של תחום האנטרפרייז, הביטחון והפיננסים של Veeamבישראל, יוון, קפריסין ומלטה. במסגרת תפקידו יהיה שיינרמן אחראי על ניהול הקשר עם לקוחות האנטרפרייז, הפיננסים והצבא של החברה וכן יתווה אסטרטגיה שיווקית לתחומים אלה, כל זה לצד עבודה צמודה עם השותפים הטכנולוגים והאינטגרטורים הרלוונטיים.

קודם הגעתו ל- Veeamעבד שיינרמן בחברת נטאפ, במשך 10 שנים, שם ניהל את המכירות של החברה למגוון מגזרים, ביניהם: תעשיות ביטחוניות ויחידות צבאיות, סייבר, תקשורת ומדיה ועוד. בנוסף  ניהל את פעילות הענן של נטאפ ישראל,  וכן התמחה בתחום ה- ISV/OEM. לפני הגעתו לנטאפ עבד שיינרמן  בחברת א.מ.ת מחשוב כ- 5 שנים, ובתפקידו האחרון שם ניהל יחידה עסקית והיה אמון על החדרת טכנולוגיות חדשניות לישראל ומכירת פרויקטים מורכבים.

"הצטרפותו של שחר מצביעה על הגידול המהיר בפעילות האנטרפרייז שלנו עם צפי להמשך גידול בשנים הקרובות"  אומרת ורד ליברמן, מנהלת אזורית MEDב- Veeam. "גידול זה חייב אותנו להקים תחום חדש עם מיקוד ספציפי בלקוחות האנטרפרייז במגזר הצבאי, הביטחוני והפיננסי."

שיינרמן הוא בוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע ומצטיין דיקן במרכז הבינתחומי הרצליה.

Veeam, המתמחה בפתרונות  גיבוי וניהול דאטה בענן, נרכשה בתחילת 2020 ע"י חברת Insight Partners  האמריקאית, לפי שווי של יותר מ - 5  מיליארד דולר.