בזק מקימה חדרי ועידה וירטואליים מאובטחים לעסקים

יום ג', 24 במרץ 2020

 

  • השירות מבוסס פלטפורמת WEBEX(סיסקו)

 

לנוכח משבר הקורונה, והקשיים הנוצרים לחברות לנהל את פעילותן מבלי שניתן להגיע למשרדים, חברת בזק מציעה שירות  המאפשר להקים חדרי וועידה וירטואליים בענן לצורך קיום פגישות, קורסים, הדרכות ועוד. השירות כולל תמיכה וניתן ללקוחות ל-3 חודשים ראשונים ללא עלות, כדי לאפשר לעסקים לאמץ במהירות כלי עבודה חדשים וללא הוצאות מכבידות ועל מנת מאפשר המשכיות עסקית בתקופה זו.

חדרי ועידת הוידיאו הווירטואליים מבוססים על פתרון WEBEXמבית סיסקו, ופועלים בענן בצורה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר. השירות המתקדם מאפשר פגישות מרובות משתתפים על גבי הפלטפורמה הדיגיטלית, כאשר משתתפי הפגישה מקבלים חיבור וזימון, ואז יכולים לתקשר בווידיאו או קול.

לדברי הנהלת בזק ההקמה של חדרי שיחות ועידה שכאלה היא פשוטה וכוללת אינטגרציה מלאה לאאוטלוק, עם ריבוי יכולות, לרבות שיתוף מצגות ותוכן. כמות משתתפים גדולה, עד 1,000 – לא מפריעה לאיכות השידור. בנוסף, כלל השירותים הללו מאפשרים קבלת דוחות שימושיות ופירוט לגבי כל הפגישות, אורך השיחה ורשימת המשתתפים.

מעבר לכך, השירות החדש מאפשר ביצוע קורסים והדרכות מרחוק באמצעות יצירת מרחב למידה דיגיטלי מכל מקום ובכל זמן. זהו מרחב לימוד חדשני ומקוון בווידאו ובצ'ט, ללא הגבלת משתתפים הכולל שיתוף בזמן אמת של תוכן מהמחשב כגון מצגות, וידאו, מסמכים, תמונות והקלטה של שעור עם נגישות גמישה לחומר הלימוד.