נתניהו נגד השר הנדל – הטפשות הקולוסאלית לא משתלמת

יום ג', 10 בנובמבר 2020

שר התקשורת יועז הנדל תקף בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואת השרים דודי אמסלם וישראל כ"ץ בשל העיכוב הפוליטי של חוק הסיבים האופטיים. את הדברים אמר במסגרת השקת הסיבים במטולה של חברת בזק.

הנדל כינה את התנהלותם "ביזיון", ואיים שיפנה לחקיקה פרטית אם הדבר יימשך. לדברי הנדל, "לפני חודש עבר מתווה הסיבים בממשלה. המתווה היום תקוע בגלל אותם שליחים של ראש הממשלה, אמסלם וישראל כ"ץ. החברות מוכנות, נעשתה עבודה יסודית."

"אני קורא לנתניהו לשים סוף לביזיון הזה ולאפשר תשתיות תקשורת מתקדמות. כיפופי הידיים הפוליטיים חייבים להפסק ואם זה לא יקרה אפנה לחקיקה פרטית ואני רוצה לראות אותם עוצרים את זה. אעשה הכל כדי שהסיבים ייפרסו".

נראה כי נתניהו לא רואה את עצמו מחויב להבטחות לפורשי "כחול לבן" שאיפשרו את הקמת ממשלתו.

כאשר פרשו יועז הנדל וצבי האוזר מ"כחול לבן" והצטרפו כסיעה עצמאית לממשלת נתניהו הובטחה להם מטריית הגנה מהליכוד.

מסתבר, כי הפרישה  היתה  טיפשות פוליטית קולוסאלית של אנשים שפחדו כי ממשלה ליברלית נקיה משחיתות ללא נתניהו אך בתמיכה מבחוץ של הרשימה הערבית המשותפת –תגונה בציבור.

וכך נתניהו שהבטיח  לפורשים התומכים בו הגנה משתף עתה פעולה בלי בושה עם הרשימה הערבית שאותה תקף בחריפות  – ואינו עומד במילתו להנדל שכשר התקשורת רוצה לקדם במהירות אינטרנט מהיר בכל רחבי המדינה ולהדביק את הפיגור החמור של אינטרנט איטי וזוחל במדינת ישראל.