ווי אנקור הטמיעה את פתרון הגיבוי של קומוולט ב- TOMIA

יום ג', 24 באוגוסט 2021
 
חברת התוכנה TOMIA בחרה בפלטפורמה של Commvault Backup & Recovery מבית קומוולט לגיבוי, שחזור והגנת נתונים. הפתרון של קומוולט מספק הגנה וגיבוי לנתוני החברה, לרבות נתוני Salesforce, Office 365, ו- Microsoft Azure. את ההטמעה ביצעו מחלקת השירותים המקצועיים של קומוולט ישראל, וחברת ווי אנקור מבית חילן, שותפה עסקית של קומוולט ישראל. 
 
TOMIA, שעבדה בעבר עם שלושה פתרונות גיבוי שונים בישראל, גרמניה וארה"ב, ביקשה להטמיע פלטפורמה יחידה ומאוחדת שתספק מענה כולל לכל צרכי החברה ממקום אחד. החברה תרה אחר פתרון יעיל ואג'ילי לגיבוי נתוני החברה ממגוון רחב של יישומים ומערכות, כגון מכונות וירטואליות של Azure, אחסון NAS / SAN ו- CIFS. 
 
עם הפתרון של קומוולט,TOMIA  מאחדת שלושה פתרונות לפלטפורמה אחת, ומשפרת משמעותית את יכולות הגיבוי שלה ואת ההמשכיות עסקית על-ידי הגנה על מגוון עומסי עבודה בסביבה היברידית. 
לדברי רועי מגן, מנהל IT של TOMIA באזור EMEA: "האינטגרציה עם קומוולט היתה טבעית ופשוטה. כעת אנו יכולים למנף תכונות נוספות כדי לפשט את ניהול הנתונים ולהבטיח את אבטחתם. שקלנו פתרונות נוספים, כמו למשל Veeam, אך מצאנו שקומוולט מציעה את הפתרון המקיף ביותר שגם משתלב בצורה חלקה עם התשתית שלנו". יניב דינר, מנהל מערכות המידע של TOMIA הוסיף: "הודות לקומוולט, כעת יש לנו פלטפורמה אחודה לניהול כל הסביבות שלנו באמצעות לוח בקרה יחיד, וזאת במקום להשתמש בספקים שונים במדינות שונות".
 
TOMIA, שהוקמה מהמיזוג של Starhome Mach ו- Telarix היא חברת תוכנה בתחום התקשורת התומכת בצרכים המתפתחים של ספקי שירותי תקשורת ברחבי העולם. החברה מקדמת טרנספורמציה דיגיטלית לעסקים באמצעות שירותי קישוריות, רשתות ונדידה. 
 
אור גור, מנהל מכירות ב- We Ankor, מסר: "נדרשנו לתת פתרון גיבוי מקיף שייתן מענה גלובלי לצמיחה במשאבים ובאתגרים של חברת TOMIA. פתרון הגיבוי של קומוולט מאפשר לנהל את כל הסביבה הטכנולוגית תחת ממשק ניהול ידידותי למשתמש. אנו בווי אנקור, שותף Market Builder של קומוולט, דאגנו להטמיע את המערכת בצורה היעילה והמקצועית ביותר".
 
איתן מארבי, מהנדס מערכות בכיר בקומוולט ישראל, מסר: "TOMIA ביקשה להעביר חלק מהשירותים שלה מסביבה מקומית לענן של Azure. כך נוצר הצורך במערכת שיודעת לנהל בצורה גלובלית אתרים ברחבי העולם כולל מספר סוגים שונים של עננים. הפתרון של Commvault מספק ל- TOMIA גיבוי לסביבות הווירטואליות המקומיות ברחבי העולם וגם התממשקות לאחסון ענן בסביבות ה-Azure." 
 
מימין לשמאל: איתן מארבי - מהנדס מערכות קומוולט, אור גור - מנהל מכירות ווי אנקור, יניב דינר -  CIO at TOMIA, רועי מגן IT Manager EMEA at TOMIA, נגה סהר – מנהלת מכירות קומוולט.