טריפל סי נכנסת לתחום הטלוויזיה באינטרנט

יום א', 23 באפריל 2017

 

 

 

·        ממשק הפעלה לכל מכשיר ללא צורך בהתקנת חומרה

·        צפייה תוך שימוש באפליקציות זמינות

·        הקלטה רציפה של ערוצים בטווח של שבוע ועד שבועיים

·        המגוון הרחב ביותר של סרטים וסדרות

·        ממשק צפייה ישירה ב- Netflix(בתשלום נוסף)

חברת הענן טריפל סי נכנסת לתחום ה- IPTV– שידורי טלוויזיה על תשתית האינטרנט, תחת מותג חדש smart. לדברי רמי נחום, מנכ"ל ומייסד טריפל סי: "אנחנו מציעים לצרכנים הישראלים דרך חדשה לצרוך את שרותי הטלוויזיה שלהם ולקבל את כל ערוצי התוכן המרכזיים בעלות הזולה ביותר בישראל - 50 שקל לחודש".

לדברי נחום, "smart  מציעה מהפיכה אמיתית שמשלבת את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, חווית משתמש ייחודית עם מירב התכנים האפשריים במחיר המשקף חיסכון של בין 40% ל- 80% ממחירי המתחרים בתחום הטלוויזיה החכמה. בנוסף, נציע לצרכן את חבילת הטריפל הכוללת טלוויזיה, ספק אינטרנט ותשתית והיא תוצע ב- 100 שקל  לחודש. הממיר של  smartיסופק בעלות חודשית של 10 שקל  (ואינו נדרש בטלוויזיות חכמות)".

בולטת התאמה לממשק PC  והתאמה לכל מכשיר קיים, ללא צורך בחומרה נוספת ותוך שימוש באפליקציות זמינות. חידוש נוסף שמציעה smartהוא הקלטת כל הערוצים המשודרים 24/7 ואפשרות לצפייה ישירה בכל תוכן ששודר בטווחי זמן של 7 ימים ועד 14 יום אחורה, ישירות מהענן

smart  תאפשר לכל לקוח להתקין את שרותי הטלוויזיה על גבי המחשב או הסמארטפון, ללא כל צורך בממיר. למעשה, כל חיבור לרשת יאפשר צפייה באיכות שידור HD. ללקוחות שיעדיפו ממיר ביתי, פותח ועוצב ממיר קטן ביותר עם התקנה קלה. אחד החידושים שמציעהsmart  תהיה האפשרות ליהנות משרותי הטלוויזיה גם בעת יציאה לחופשה בארץ ולהמשיך ליהנות מערוצי התוכן, טלוויזיה וסרטים מכל מקוםובכל זמן, באמצעות אפליקציות ממכשירים ניידים וטאבלטים ותמיכה בכרומקאסט.

המותג החדש smart, פותח בשותפות עם חברת התוכן והטכנולוגיה הישראלית וונטייז (Vonetize). וונטייז היא חברת טכנולוגיה ותוכן ישראלית, המפתחת פלטפורמות VODוטלוויזיה אינטרנטית למגוון מכשירים חכמים כגון טלוויזיות חכמות, ממירים, סמארטפונים וטאבלטים, ומנהלת שירותי תוכן חכמים במדינות רבות ברחבי העולם וביניהן ישראל, ברזיל, מקסיקו ומספר מדינות באפריקה. וונטייז מפתחת את הטכנולוגיה העומדת מאחורי שירותי התוכן כולל מערכות ניהול תוכן, אפליקציות למכשירי קצה, מערכות הפעלה לממירים, מערכות בינה עסקית ואנליטיקס וידאו, בילינג וסליקה בינלאומיים ועוד, וכן מחזיקה זכויות לאלפי כותרי תוכן מהאולפנים הגדולים בעולם כגון דיסני, וורנר, סוני, פוקס, יוניברסל ועוד.