ליד ההגה

יום ו', 7 ביולי 2017

אורון גילאור מונה לתפקיד מנהל צוות Pre-Salesב- SAPישראל

 

אורון גילאור(47) מונה לתפקיד מנהל צוות ה-Pre-Sales(פריסייל) ב-SAPישראל. במסגרת תפקידו ינהל אורון את צוות פריסייל המציע את מגוון הפתרונות של SAPוהתאמתם לשוק הישראלי, תוך תמיכה רציפה בצרכים מקצועיים של לקוחות ושותפי SAP.

בתפקידו האחרון שימש גילאור כמנהל תחום סחר, קשרי לקוחות וחווית לקוח ב-SAPישראל והוא עוסק בתחום פתרונות SAPלמעלה מ-20 שנה.

גילאורהוא בוגר מסלול הנדסת מערכות ממוחשבות באוניברסיטת תל-אביב.

 


דוד בן טולילה מונה לתפקיד ס' יו"ר הלשכה לטכנולוגיות המידע לנושא תשתיות IT

 

בימים אלה  החליטה לשכת טכנולוגיות המידע בישראל על הקמת קבוצת עניין (SIG) בתחום התשתיות    ה–ITעל מנת לקדם את המקצוענות והעשייה בתחום.  

דוד בן טולילה, מנכ"ל ומייסד חברת Energy Teamמונה לס' יו"ר הלשכה לנושא תשתיות ITאשר יוביל את הקמת ה – SIG(קבוצת העניין) וינהל אותו בשוטף תחת הפעילות המקצועית והציבורית של לשכת טכנולוגיות המידעבישראל. הקבוצה פותחת את שעריה לכל מי שתחום תשתיות ה- ITעומד בראש מעיניו.

לאחרונה התקיים אירוע השקה חגיגי לקבוצה בו נכחו עשרות מנהלי תשתיות מהבכירים בארץ.

הנושאים העיקריים שעלו בדיון הינם משותפים לכלל מנהלי התשתיות ועיקרם בצורך של הקמת קהילה מקצועית תומכת. בנוסף, הדיון התמקד בחשיבות ההגדרה מחדש של תפקיד מנהל התשתיות, בחיבורו לערך העסקי, בצורך בתקינה ארגונית מסודרת וכן בהסמכות ובהכשרות מקצועיות.

דוד הוא בוגר ממר"ם, בעל תארים ראשון ושני בהצטיינות. הוא ביצע תפקידים בכירים כראש מדור תשתיות ביחידת המחשוב של אמ"ן. לאחר מכן עבד באלביט בפרויקט צבא יבשה דיגיטלי והקים את חברת Energy Teamבמטרה להטביע חותם בתחום תשתיות ה IT. חזונו הוא לתת ערך מוסף משמעותי בניהול פעילויות מורכבות עם דגש על הגורם האנושי ועל מה שמניע אותו להצלחת הפרויקט. החברה קיימת כ- 10 שנים ומנהלת בהצלחה פרויקטים עבור החברות הגדולות במשק הישראלי במגזר האזרחי ובמגזר הביטחוני.