סלקום בחרה טרהסיף במסגרת הערכות אבטחה כללית

יום ד', 10 במאי 2017

חברת סלקום בחברה במערכות הגיבוי והאבטחה של חברת טרהסייף להבטחת כל המידע והפעילות אתה ודרכה.

לדברי מנכ"ל טרהסייף עופר לידסקי "חברת סלקום בחרה בטרהסייף כספק שירותי הגיבוי ללקוחות העסקיים. שירות הגיבוי המיוחד שסלקום תספק הושק היום ומבוסס על הניסיון רב השנים של טרהסייף בתחום גיבוי ואבטחת המידע".

בחירה  והתקשרות זו היא חלק מהתחדשות כללית של סלקום בתחום הגנת הסי

זהו מהלך כללי אסטרטגי של סלקום לאבטחה כוללת לעסקים.

החברה הציגה והשיקה מעטפת פתרונות לשליטה ולבקרה בזמן אמת להגנת סייבר באמצעות ממשק דיגיטלי חדשני. זהו פתרון שמאפשר הגנה על הארגון מקצה לקצה תחת השם "סייבר 360".
 
לראשונה בישראל, ניתנת ללקוח העסקי הקטן והבינוני פלטפורמה שמאפשרת ניהול מערכת ההתרעות והגנת הסייבר בכל רגע נתון וזאת באמצעות "פורטל סייבר מתקדם" המספק תמונה כוללת ובזמן אמת של כלל מוצרי הסייבר הפעילים, תחת מסך אחד, בעברית ובממשק ויזואלי וגרפי מתקדם שניתן לגשת אליו מכל מסך ובכל עת : המחשב הנייח, הלפטופ, הנייד, הטאבלט.
 
החברה מציעה שורת פתרונות שמנוהלים כולם בענן, המאפשרים לכל ארגון לבחור את רמת האבטחה ושכבת ההגנה הנחוצות לו, בהתאם לצרכים ולאופי שלו (Tailor Made). מהחברה נמסר כי ניהול אבטחת המידע יבוצע באמצעות פורטל ייחודי, שפותח במיוחד עבורו, ומעניק ללקוח תמונה מרכזית במקום אחד על מצב אבטחת המידע בעסק שלו. הלקוח יוכל לצרוך באמצעות הפורטל את כל המוצרים או חלק מהם, ולהוסיף או להוריד שירותים.
 
 
הפורטל, שנקרא סלקום סייבר, כולל גישה למידע מקצועי, שירותי אבטחת מידע להתמודדות עם איומי סייבר ומערכת דו"חות.  את הדו"חות ניתן להפיק בחתכים שבועיים וחודשיים. כלל השירותים שהלקוח בוחר מאוגדים בתוך הפורטל, ניתן לראות אותם על מסך אחד והם למעשה "מדברים" האחד עם השני.
 
צוין כי הפורטל פתוח ברישום ללא עלות לשימוש כלל הלקוחות העסקיים שרכשו בעבר מוצר אבטחה בענן של סלקום. כאשר למעשה הם יכולים לנהל את המוצר על גבי הפורטל ולהוסיף שכבות הגנה.