ליד ההגה

יום ו', 21 ביולי 2017

בשמת ברזובסקי מונתה לסמנכ"ל פרויקטים ודליברי בחברת BIyond

 

בשמת ברזובסקי, 48, מונתה לתפקיד סמנכ"ל פרויקטים ודליברי בחברת BIyond, המתמחה בעולמות ה- BI, Big Data Analyticsו-Data Science, ומסייעת לחברות להפיק יותר ערך עסקי מה-Dataשלהן.

במסגרת תפקידה ב-BIyondתהיה ברזובסקי אחראית לכל הפרוייקטים של החברה בתחומי המתודולוגיה והדליברי, וכן על שמירה על שביעות רצון הלקוחות מפתרונות BIyondומן הערך העסקי שבצידם.

לברזובסקי ניסיון של 20 שנה ועסקה בתחום ה- BI, עוד כשהיה בחיתוליו, ראשית בחברת בשן ולאחר מכן ניהלה פרויקטי BIגדולים בחברת גילון.

ב-2001 הצטרפה לחברת פלאפון וניהלה את מחלקת ה- BIבחברה ולאחר פסק זמן של שנתיים בשנחאי, שבה לארץ והצטרפה ל- BIyond.

רונן סרור מונה למנהל מכירות בכיר בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס

רונן סרור (47) מונה למנהל מכירות בכיר (Senior Sales Executive) בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס. במסגרת תפקידו רונן יהיה אחראי על מכירת פתרונות רד האט בקבוצת הקוד הפתוח של החטיבה בדגש על פיתוח עסקי של סל המוצרים החדשניים כגון מוצרי הענן וה-DevOpsמבית רד האט.

קבוצת הקוד הפתוח בחטיבת התוכנה של מטריקס הינה המפיצה הבלעדית של מוצרי רד האט בישראל מזה כ-13 שנים. במסגרת השותפות מפעילה מטריקס את מרכז התמיכה הרשמי של רד האט בישראל ומטפלת בכ-800 לקוחות אנטרפרייז.

לרונן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בניהול מכירות ופיתוח עסקי בשוק האנטרפרייז הישראלי ומאות פרויקטים מרכזיים בעולמות ה-IT. בעבר כיהן רונן כ Major Account Manger בטלדור תקשורת ובחטיבה העסקית  של 012 Smile.

עדי הייניש מונה למנהל פעילות יחידת הענן CloudZone

עדי הייניש (33) מונה למנהל פעילות CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, המספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על כלל פעילויות היחידה, בהן תפעול הפעילות השוטפת, שיווק ומכירות של פתרונות ושירותי היחידה וכן ניהול שיתופי הפעולה שלה.

עדי הצטרף למטריקס בשנת 2012 כמנהל תפעול של חטיבת האינטגרציה ותשתיות שתחתיה נמצאת CloudZone. עדי היה שותף מלא להקמתה של היחידה ופעילותה לאורך השנים ותרם רבות להצלחתה של היחידה. עדי מחזיק בתואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה למנהל.