תחזית של שינויים חברתיים קיצוניים

יום ג', 30 במאי 2017

 

F5 Networks   חושפת דוח מיוחד אודות עתיד היישומים, המצביע על מגמות ותחזיות, להן השפעה חברתית משמעותית.

דוח The Future of Appsשל חברת F5, מובילה גלובלית באבטחת יישומים ופתרונות ענן, כולל מחקר שבוצע על ידי The Foresight Factory.

הדוח עושה שימוש במאגר מידע אודות מגמות טכנולוגיות וסוציולוגיות, בשילוב עם מחקר מקורי ב- 25 שווקים באירופה, וראיונות עם מומחים מובילים ויזמים בעלי שם המתמחים בתחומי אוטומציה, ביומטריה, מערכות מידע וטכנולוגיה.

דוח ה- Future of Appsמצביע על האבולוציה של אינטליגנציה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה, כמו גם על הצורך במודלים משתפי פעולה התומכים בדרישות הגבוהות לשקיפות. הדוח גם מציין את העלייה בממשקי יישומים (כולל מציאות רוויה ומציאות מדומה) ואת פוטנציאל ההשפעה וההיקף של טכנולוגיות בלוקצ'יין (blockchain, שרשרת בלוקים) ו- edge computing.

"דוח ייחודי זה מספק תובנות אודות עתיד היישומים והמעבר המהיר לחברה דיגיטלית וממוקדת יישומים," אמר ג'וש מק'ביין, מנהל חברת הייעוץ ב- Foresight Factory.

"עולמות פיזיים ודיגיטליים מיטשטשים. יש לנו עכשיו הזדמנות לפרודוקטיביות ויעילות חסרת תקדים, הן במישור הארגוני והם במישור האישי. יותר מתמיד, ביומטריה משובצת מחשב ואינטליגנציה מלאכותית יאפשרו לאנשים לקחת שליטה גדולה יותר על המידע האישי שלהם. יחד עם זאת, שינויים טכנולוגיים אלו יביאו עימם סיכונים משמעותיים לנוף איומי הסייבר הגדוש, כולל סכנות של שכפול עצמי של אינטליגנציה מלאכותית, פריצות לרכבים אוטונומיים או הפיכתם של התקני IoTלכלי נשק. אנחנו צריכים עכשיו  להיות מוכנים לזמן בו האקרים יפרצו לגוף האדם או למוח האדם".