הטלפון הנייד מקושר PC

יום ב', 12 במרץ 2018


מחשב שולחני או מחשב נייד היה העיצוב הסטנדרטי של מחשבים ארגוניים במשך עשרות שנים.

 הם מעולם לא היו המהירים ביותר, ולא הכי קל להשתמש במכשירים אלה בלי לקפוץ דרך כמה חישוקים טכניים, ולעתים קרובות אין דרך קלה לגשת לקבצי החברה מחוץ למשרד.

לסמסונג אולי יש תשובה.

מאז תחילת ההשקה של ה- iPhone לפני יותר מעשור, העובדים החלו לשאול את מחלקות ה-- IT שלהם אם הם יוכלו לקבל את הודעות הדוא"ל שלהם על הטלפונים החכמים האישיים שלהם, תוך התעלמות ממכשירים ישנים כמו בלקברי או ממכשירים אחרים שניתנו להם על ידי החברות שלהם

זה הוביל לרשות  "להביא את המכשיר שלך לעבודה" כאשר אנשים רבים מעדיפים כעת לבדוק מיילים ולעבוד על המכשירים שלהם

אבל המכונות האלה לעיתים קרובות לא בטוחות לאבטחת מחלקותIT 

בארוע  המסחרי של הקונגרס העולמי שעבר בברצלונה בחודש שעברחשפה סמסונג את החידוש האחרון שלה בסמארטפון ה- Galaxy S שלה- -עם גרסה חדשה של  DeX, המערכת שהופכת את הטלפון החכם למכשיר חצי-מחשב שולחני פונקציונלי.

הגרסה החדשה היא שטוחה, ומאפשרת למשתמשים לעגן את הטלפון ביציבות ולהשתמש בטלפון כעכבר, כלומר כל מה שאתה צריך הוא צג מחשב ומקלדת כדי להפוך את הטלפון החכם שלך לשולחן העבודה הנכון.

Samsung DeX  מספק לך שילוב של מה שאתה מעוניין לקבל מחוויית שולחן עבודה: מסך גדול, מקלדת בגודל מלא ועכבר
הצעת החידוש היא לחבר את הטלפון הנייד ל-DeX Station כדי להשתמש באפליקציות, לעיין במסמכים ולהגדיר או לבדוק הודעות בממשק המסורתי של שולחן עבודה.

בשנה שעברה מומחים הפעילו סמסונג בגרסה הישנה שלDeX, והשתמש בזה לקשר  כמחשב העבודה העיקרי במשך שבועיים

הם מצאו כי על פי רוב, הוא עשה "עבודה אמיתית. ."

מודל ה- DeX החדש תוכנן עם מנהליIT בראשכאשר הטלפון סמסונג מחובר לבסיס, זה הופך לקישור ישיר מן הטלפון האישי לתוך המחשב הארגוני, עם כל התוכניות והקבצים של המחשב המלא

סמסונג לא הודיעה מתי היא עומדת לשחרר את התחנה החדשה של - DeX, אך נראה  שחלק גדול מהטכנולוגיה שמאחורי ניהול ה- IT אינו מבוסס על החומרה, אלא על התוכנה המובנית.

יתרונות ה-Dex

  • זה יכול להפעיל מערכת הפעלה מלאה שלWindows על גבי טלפון מעוגן
  • תוכנות עסקיותDeX   תומך בכל תוכנותMicrosoft Office, כמו גם ב- Google Drive ובחבילתOffice Hancom.
  • עוד יציאותבתחנתDeX ישHDMI, USB, USB-C ו- Ethernet לתמיכה.
  • ה - DeX -מחייבת את הטלפון שלך בזמן שהוא מעוגן.
  • זה עדיין טלפוןתוכל לקבל שיחות ולענות לטקסטים כמו שאתה עושה בדרך כלל, גם כאשר הטלפון מעוגן, ויש גישה ליישומיAndroid   ממצב שולחן העבודה.