נמשך שיטפון הסמארטפון

יום א', 1 באפריל 2018

מאת משה שלו עורך ראשי SoftNews

אמנם השנה כבר התברכנו במספר הכרזות חשובות של סמארטפונים אך לפי תחזיות הספקים,  השנה עוד טרם נאמרה המילה האחרונה.

בין מה שבצינור וצפוי: iPhone 11, גוגל פיקסל 3, גלקסי note9 וגלקסי S9 יש עוד הרבה מתמודדים על קו האופק הקרוב.

אמנם היצרן הקוריאני סירב עד כה לבצע שינויים רדיקליים בסדרה, אך בא החידוש בצילום של S9 Galaxyכבולט במיוחד. נראה כי התמונות המיוצרות על ידי S9גלקסי הן כנראה הפיתוח הטוב ביותר בתחום זה אי פעם מכל טלפון חכם.

עוד חידוש: OnePlus 6צפוי להשתחרר כבר ביוני 2018, כאשר יצרנית OnePlusכבר אישרה את קיום ההשקה.

בעוד iPhone 11, גוגל פיקסל 3, גלקסי note9 ו - Galaxy S9עשויים "להשתחרר"  בהמשך השנה הקלנדרית, בינתיים נראה כי  OnePlus 6  אמור להיות החדשני ביותר במובנים רבים.

 

שיפורים בעיצוב צפויים גם ב- OnePlus5Tעם התצוגה, חיישנים ביומטריים וביצועי מצלמה משודרגים. מדובר ככל הנראה  במחיר של סביב 499 $.

 

חברת אמזון מזוהה יותר מכל עם סמארטפון  Essentialשנועד לעבוד בצורה חלקה עם אנדרואיד, תוכנן כפי שהוא על ידי המעצב אנדי רובין; אחד היוצרים המקוריים של מערכת ההפעלה הניידת.

המחיר: 499.99 $

פריט זה מגיע לישראל. נשלח ונמכר ע"י אמזון.

זהו טלפון בעל מבנה מקצועי באמצעות טיטניום וקרמיקה, עם תצוגת מסך מלא  מקצה לקצה ומעבד Qualcomm ® Snapdragon ™ 835

מערכת המצלמה כוללת חיישנים בצבע ובמונוכרום כדי ללכוד עד 200% יותר אור מאשר מצלמות הטלפון המסורתיות. התוצאה היא תמונות מדהימות עשירות בצבע ובפרטים, אפילו באור נמוך.

Android 8.1 Oreoשל גוגל שזמין חלקית כעת משפר את ביצועי הטלפון והמצלמה. והוא מוסיף הרבה תכונות שימושיות חדשות, כגון תמונה בתוך תמונה, בחירת טקסט חכמה ועוד.

המחיר: מ-$ 340.00 + $ 5.49 משלוח

עוד מגיע באוגוסט 2018, LG V40שצפוי להיות הטלפון החכם עם  המפרט הטוב ביותר בתעשייה. יש אפילו ספקולציות כי LGיכול לשקול לייצר טלפון חכם 4k באיכות מובילה אך יקר בייצור.