פורטינט מרחיבה את שירותי האבטחה כדי לספק הגנה על תשתיות דיגיטליות

יום ב', 23 באוגוסט 2021

 

פורטינט(נאסד"ק: FTNT), הפעילה  בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על הרחבת שירותי האבטחה FortiCareו-FortiGuardוהוספת שירות האבטחה FortiTrust, אשר מציע רישוי מבוסס משתמש עבור כל הרשתות, נקודות הקצה והעננים, אשר היו מבודדים לפני כן.

שירות האבטחה כולל כעת פתרון אחוד עבור גישת רשת במודל  zero trust(ZTNA) ואימות זהות, כאשר פתרונות נוספים יתווספו אליו בהמשך.       

FortiTrustמספק שירותי אבטחה אשר עוקבים אחר המשתמש לאורך כל פלטפורמת האבטחה של הארגון ומאפשרים ניהול פשוט ומאובטח עבור בקרת גישה בכל התצורות. הפתרון החדש כולל גם:

רישוי גמיש מבוסס משתמש – אשר מבטל את הצורך לעקוב אחר ספירת ההתקנים או צריכת רוחב פס ומפשט את חישוב העלות הכוללת עם הנחות נפח מובנות.

רישוי יחיד משולב עבור שירותי אבטחה – מספק מגוון רחב של מקרי שימוש לאורך מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט.

הטמעה פשוטה של שירותי אבטחה חדשים – מאפשרת למשתמשים לעבור בין תצורות שונות ומאפשרת לארגונים בעלי ארכיטקטורות היברידיות לעבור מהזדהות מקומית להזדהות מבוססת ענן.

אפשרויות שדרוג פשוטות ומעבר בין שירותים.

ועתה - פורטינט מרחיבה את סל פתרונות שירותי האבטחה

FortiCare  מאפשר לארגונים לקבל גישה למומחים של פורטינט כדי להאיץ את הטמעת הטכנולוגיה, לספק סיוע אמין באמצעות תמיכה מתקדמת ולהציע טיפול פרואקטיבי כדי למקסם את האבטחה והביצועים של פריסות פורטינט.  

שירותי האבטחה של FortiGuard  מספקים לארגונים שירותי עדכונים ומודיעין הקשורים להתקני פורטינט שברשותם, מה שמאפשר הגנה מתואמת וקבועה בזמן אמת מפני מתקפות סייבר. שירותי האבטחה של FortiGuardמיועדים עבור מגוון מגזרים וכוללים שירותים אישיים עבור ארגוני אנטרפרייז, המגזר המסחרי ועסקים קטנים ובינוניים. 

שירותי אבטחה אשר מגינים על אנשים, התקנים ונתונים בכל מקום

החברה מציינת בהודעתה כי השגשוג של התקנים וקצוות חדשים, יחד עם השקעות בחידושים דיגיטליים, ממשיכים להרחיב את שטח התקיפה הדיגיטלי. ארגונים רבים צריכים להתמודד עם האתגר של אספקת הגנה לאורך כל התשתית שלהם, כאשר נוף האיומים הפך למתוחכם הרבה יותר וקשה יותר לניהול באמצעות מוצרים נקודתיים מבודדים ושירותים של ספקים שונים. למורכבות זו נוספות גם שיטות תמחור שונות עבור שירותים ומודלי רישוי רבים, החל ממודלים מבוססי-התקן, מבוססי-חומרה ומבוססי-משתמש, אשר נשארו מבודדים לאורך תצורות שונות.

שירות ה-FortiTrustמרחיב את יכולת מארג האבטחה של פורטינט  להגן על אנשים, התקנים, יישומים ונתונים בכל מקום ומספק לארגונים שירותים מאוחדים כדי לאבטח כל רשת, נקודת קצה או ענן באמצעות מודל צריכה פשוט ומודל רישוי אחד עבור כל התצורות. 

ג'ון מדיסון, סגן נשיא לתחום מוצרים ומנהל שיווק ראשי בפורטינט, אמר כי, "כאשר שטח התקיפה הדיגיטלי מתרחב עם מיליארדים של קצוות שיש להגן עליהם, ארגונים נאבקים לתמוך במערך של פתרונות אבטחה נקודתיים ושירותים מספקים שונים. ריבוי הפתרונות והשירותים המבודדים לאורך מגוון תצורות מייקר ומקשה על ניהולם. לפי חברת המחקר גרטנר, ארגונים עוברים לפתרונות אבטחה עם שירותים משולבים. פורטינט מגדירה מחדש את השירותים באמצעות הרחבת שירותי האבטחה שלה – הכוללים את ה-FortiCareוה-FortiGuard– באמצעות FortiTrust, כך שמתקבל פתרון אחוד עם מודל רישוי אחד עבור אפשרויות צריכה גמישות לאורך רשתות, נקודות קצה ועננים".  

אודות פורטינט

פלטפורמת מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט מספקת הגנות מקיפות, משולבות ואוטומטיות על פני כל שטח התקיפה הדיגיטלי ומאבטחת התקנים, נתונים, יישומים וקישורים קריטיים החל ממרכז הנתונים, הענן ועד למשרד הביתי. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם.מעל ל-510,000 לקוחות ברחבי העולם בחרו בפורטינט כדי לאבטח את הארגונים שלהם. פורטינט מפעילה את אחת מתוכניות ההדרכה הגדולות והמקיפות ביותר בתעשייה במטרה להנגיש את הדרכות הסייבר והזדמנויות תעסוקה חדשות לכל המעוניין באמצעות ה-Fortinet NSETraining Instituteויוזמת Training Advancement Agenda (TAA). למידע נוסף:  http://www.fortinet.com, בלוג של פורטינטאו במעבדות FortiGuard.