אמדוקס - שוב - מפטרת עובדים

יום ה', 2 ביולי 2020
לצד פיטורים בארגונים גדולים כמו התעשייה האווירית של ישראל, מפתיעה עתה  חברת אמדוקס שהיא חברה בינלאומית לתקשוב שמרכזה בישראל, בהודעה  על פיטורי 1000 עובדים.
 
יצוין כי כבר מתחילת השנה ביצעה החברה שורת פיטורים ובימים האחרונים  החברה, שמעסיקה 4,500 איש בארץ, זימנה בימים האחרונים עשרות עובדים לשימועים לפני פיטורים.
 
על רקע זה מקווים כי חלק מהעובדים לא יפוטרו אלא יועברו לתפקידים אחרים. במקבים, היו מתחילת השנה גם מספר מקרים שאמדוקס מגייסת  עובדים למשרות  בתחומים אליהם היא מתרחבת לאחרונה.
 
מחברת אמדוקס נמסר שהשגרה העסקית שלה כחברה גלובלית עם 25,000 עובדים שתומכים במאות פרויקטים בו זמנית מכתיבה ניוד בין חטיבות, והתאמות בהקצאות כוח האדם שיושפעו ממהלכי השינוי  ושהשוק הישראלי מהווה מרכז פיתוח משמעותי עבורה. 
אמדוקס היא ספקית מובילה של תוכנה ושירותים לחברות תקשורת ומדיה; הכנסות החברה שפורסמו לאחר הרבעון האחרון הראו צמיחה של 3.7% בהכנסות ל-1.002 מיליארד דולר ורווח נקי של 147.5 מיליון דולר, 1.03 דולר למניה, לעומת 150.4 מיליון דולר או 1.02 למניה ברבעון המקביל.
 
בינואר רכשה החברה את ספקית התוכן ווביקוויטי (Vubiquity) האמריקאית תמורת 224 מיליון דולר. ווביקוויטי מנהלת תוכן עבור עשרות גופים בעולם (כולל גופים ישראלים, בהם סלקום), ומשתפת פעולה עם יוניברסל, דיסני, CBS ו-BBC.
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחרונה הצטרף לחברה גיל רוזן, סמנכל החדשנות והשיווק של בזק, רוזן יכהן בתפקיד מנהל כללי ויהיה אחראי על חטיבות המוצרים המתקדמים ופעילויות בתחומי אינטרנט הדברים, הבינה המלאכותית ואבטחת המידע. כמו כן, ינהל את פעילות השירותים הפיננסיים למובייל.