צל"ש: רד האט הוכתרה כמובילה בפלטפורמות פיתוח קונטיינרים מרובי עננים

יום ד', 24 בפברואר 2021
 
רד האט (Red Hat), ספקית  של פתרונות קוד פתוח, הוכתרה כמובילה על ידי חברת המחקר Forrester Researchבדוח Forrester Wave  לפלטפורמות פיתוח קונטיינרים מרובי עננים, רבעון שלישי 2020.
 
רד האט נבחנה עבור ה- Forrester Wave  על  בסיס 29 קריטריונים בשלוש קטגוריות: היצע נוכחי, אסטרטגיה ונוכחות בשוק.
 
Red Hat OpenShiftקיבלה את הציונים הגבוהים ביותר מתוך המוצרים שנבדקו בכל אחת מקטגוריות אלה, עם הציון המרבי האפשרי בקטגוריות אסטרטגיה ונוכחות בשוק.
 
לפי דוח פורסטר, "Red Hat OpenShiftהיא פלטפורמות קונטיינרים מרובי עננים הנפוצה ביותר, ומאפשרת חוויות פיתוח רב עוצמה ופעילויות מאוחדות בפלטפורמות ענן ציבורי כולל אמזון, גוגל, מיקרוסופט ויבמ ובאתרי לקוחות (On-premise). רד האט הייתה חלוצת מודל ה- Operatorעבור ניהול תשתיות ויישומים, ומספקת פלטפורמת שותפים עשירה ו- Marketplace  פופולרי. רד האט ויבמ מתכוונות להפוך את תפיסת 'בנה פעם אחת, פרוס בכל מקום' למציאות. מחויבותן העמוקה של החברות למודרניזציה מבוססת Kubernetesהשתלמה להן, עם קידום OpenShiftלראש השוק מאז הערכת פורסטר הקודמת".
 
בעולם בו יישומים פועלים מעל תשתיות יותר ויותר מגוונות ועננים מרובים,Red Hat OpenShiftמספקת לארגונים פלטפורמה אחידה עבור חדשנות יישומים, והופכת פריסה ברחבי תשתיות ITהיברידיות מורכבות לפשוטה ואינטואיטיבית. 
 
סימה מזרחי-שלום, מנהלת מגזר ציבורי וטלקו ברד האט ישראל, מציינת כי ההכרה בפלטפורמה כמובילה מקבלת ביטוי גם בשוק הישראלי, עם עשרות מימושים מעניינים במערכות בטחון, בנקאות ופיננסים. "הפלטפורמה מאפשרת חידושים מרגשים כדוגמת Serverless,Service Meshוהרצת מכונות וירטואליות כחלק מהפלטפורמה. אנו מאמינים כי ההכתרה כמובילה בהערכה זו של פורסטר, נותנת תוקף נוסף למה שאנו שומעים מלקוחותינו, כי OpenShiftמספקת את הגשר המודרני בין יישומי IT  קיימים ומערכות מודרניות מוטות-ענן (Cloud-native)."