אפסילון ממנה מנהלת חדשה להתרחבות בשוק במזרח התיכון

יום א', 22 באוגוסט 2021
 
אפסילון (Epsilon), מובילה באסטרטגיות שיווק מבוסס תוצאות, הכריזה על המינוי של סאירה מהדי למנהלת מכירות עבור אזור המזרח התיכון ואפריקה (MEA). מנוי זה נכנס לתוקף באופן מידי. מהדי מקבלת את המנדט לשיפור צמיחת ההכנסות, להנעת הזדמנויות עסקיות חדשות עבור המוצרים והפתרונות של אפסילון ולהגדלת בסיס הלקוחות של החברה באזור. כמו כן יהיה לה תפקיד משמעותי בקידום מעמדה של אפסילון כשחקנית בכירה בשוק טכנולוגיות השיווק והפרסום הדיגיטלי.
 
סאירה מהדי מגיעה עם 14 שנות ניסיון בתעשיית ה-IT בצפון אמריקה וב-MEA. היא עבדה עם ארגונים כמו אורקל (Oracle) וראקספייס (Rackspace) והיא נחושה להתקדם על בסיס  הניסיון הזה ולספק ערך.
 
"אני נרגשת להצטרף לאפסילון ואשתף פעולה עם החזון של הנהגה לצמיחה באזור זה. כשהציפיות של הצרכנים עולות והשוק בפתח הבגרות השיווקית, עסקים צריכים להעריך את אסטרטגיות מעורבות הלקוחות שלהם ואני רואה ב-PeopleCloud של אפסילון פתרון שממלא את הפער הזה", אמרה סאירה מהדי בנוגע למינוי שלה.
 
"אני שמח לקבל את פני סאירה למשפחת אפסילון. זוהי תקופה מרגשת עבורנו ואני שמח שיש לנו את סאירה שתיקח אחריות על מנת לספק את PeopleCloud של אפסילון, חבילת הפתרונות הטובה מסוגה, ללקוחות באזור בו יש פוטנציאל שוק גדול", אמר אשיש סינהא, מנכ"ל APAC & MEA.
 
אודות Epsilon
 
באמצעות PeopleCloud של אפסילון, פלטפורמת השיווק להגדרה אישית של מסעות הצרכן המציעה שקיפות ביצועים, אפסילון עוזרת למשווקים להגדיר ציפיות, לתפעל ולהוכיח תוצאות עסקיות ניתנות למדידה.
עם העוצמה של CORE ID®, פלטפורמת ניהול הזהויות המדויקות מציגה שורשים בפרטיות משלב התכנון עם התבססות על בינה מלאכותית רבת עוצמה. עם יותר מ-50 שנות ניסיון בהתאמה אישית ובביצועים ועבודה עם המותגים, הסוכנויות והמפיקים המובילים בעולם, אפסילון היא שותפה המובילה תוכניות CRM, מדיה דיגיטלית, נאמנות ודואר-אלקטרוני. אפסילון, הממוקמת בליבה של Publicis Groupe, הינה חברה גלובלית עם למעלה מ -8,000 עובדים ביותר מ-40 משרדים ברחבי העולם. למידע נוסף,  apac.epsilon.com.  בטוויטר בכתובת EpsilonAPAC@