לקראת הכרזה של סמסונג מתקפל חדש

יום ד', 21 ביולי 2021
סמסונג מוכנה ומזומנה לעדכן את המכשירים המתקפלים שלה. החברה  הודיעה עתה כי היא תארח אירוע וירטואלי Unpacked ב -11 באוגוסט, בו היא צפויה להציג מתקפלים פחות יקרים שמטרתם להעביר את המכשירים אל מרכז הבמה.
 
החברה שלחה הזמנות לעיתונאים ואמרה כי המפגש הווירטואלי שלה יתקיים בשעה שבע בבוקר,
ב -11 באוגוסט.
 
ההצגה הוירטואלית הוסברה כי בינתים בעוד שחלקים מהעולם נפתחים מחדש בעיצומה של מגיפת נגיף הקורונה  חברות הטכנולוגיה עדיין אינן מקיימות השקות מוצרים פומביות.
ההזמנה אומרת: "התכונן להתפתח."
 
אמנם סמסונג עדיין לא פירטה על מה היא תכריז ב- Unpacked, אך היא כבר פתחה את מערכת ה- Reserve Now שלה לאוהדי גלקסי לתבוע מכשיר מראש. לקוחות שמזמינים מוקדם זכאים להטבות כמו אשראי טרייד-אין מוגדל ו- 12 חודשים של Samsung Care Plus בשיעור מוזל.
 
האירוע ב -11 באוגוסט הוא ה- Unpacked השלישי של סמסונג השנה, והוא צפוי להמשיך מגמה שנקבעה על ידי השקות קודמות - מה שהופך מכשירים לזולים יותר עבור הצרכנים. בינואר חשפה החברה את סמארטפון הדגל שלה Galaxy S21, אותו מכרה תמורת 200 דולר פחות מקודמו. ולאחר מכן ואז, בחודש מרץ, הדגישה את סדרת הטלפונים החכמים הזולה שלה Galaxy A.
 
TM Roh, ראש המובייל של  החברה, אמר בפוסט בבלוג בדצמבר כי סמסונג מתכננת להרחיב את מערך הקיפול שלה ולהפוך את המכשירים ל"נגישים יותר ", מה שאומר משתלמים יותר.