סמסונג מתחדשת בפתח 2019

יום ש', 5 בינואר 2019

חברת סמסונג מקווה לתקן השנה את מה שפיספסה בשנה שעברה.

בגלקסי S9שלה, S9פלוס ו-Note9  לא היו שינויים בולטים רבים לעומת

שנה קודמת., היו להם מעבדים מהירים יותר ורכיבים אחרים. אבל הם שמרו על אותו עיצוב ותכונות יסוד , משהו שלכאורה פגע בביקוש לסמארטפונים.

אחרי הכל, למה לקנות את המכשירים החדשים, יקרים יותר כאשר מודלים של השנה הקודמת הם כמעט אותו דבר? זו היתה הבעיה עבור סמסונג ושאר יצרני המכשירים, וזו אחת הסיבות שאפל וסמסונג הצהירו על האטה במכירות. נראה כי שוק הטלפונים החכמים העולמי נוטה להיות במיתון. כולנו מחזיקים בטלפונים שלנו יותר מבעבר, וקשה יותר עבור מקבלי הטלפון החכם לייצר חידושים גדולים, מבריק.

אצל  Samsung  בשנת 2019, זה הולך להשתנות.

רכיבים חדשים כולל מעבדי Qualcomm  ואחרים יאפשרו חידושים גדולים  בטלפונים שלא נראו כבר שנים. זה כולל קישוריות  רשת  5G Ultrafast  גמישה באמת, מכשיר מתקפל ועוד.

"2019 באמת הולכת להיות שנת הפריצה של סמסונג", אמר אנליסט המחקר של MIT בוב אודונל. "זה מעמיד אותם בעמדה ייחודית מאוד עם באמת את הטכנולוגיה המובילה."

השנה הגדולה של סמסונג תוצג ומתחילה בתערוכת  CES   הקרובה בלאס וגאס.

כבר החודש הבא יסמן את הופעת הבכורה של טלפון הדגל הבא של סמסונג, ה- Galaxy S10. ומאוחר יותר יבוא הטלפון המתקפל שלה, המכונה גלקסי Xאו Galaxy F.

סמסונג סירבה להגיב.

הייחוד  עבור גלקסי S10הוא קישוריות  5G, הטעם החדש של הטכנולוגיה הניידת שיהיה משמעותי לשפר את המהירות, והתגובה של רשתות אלחוטיות. מכשיר הדור החדש זה מבטיח לטלפונים להעלות ולהוריד נתונים פי 10 עד 100 פעמים מהר יותר מאשר עם רשת 4G LTE  טיפוסית של היום.

ניתן להוריד סרטים תוך שניות, במקום דקות. רשתות 5Gיתחילו להתגלגל בארה"ב ובעולם בחודשים הקרובים, החל בערים קטנות יותר לפני שהם עושים את דרכם אל המטרופולינים העיקריים ואפילו באזורים כפריים.

סמסונג הודיעה כי תציג טלפון 5G לשיווק עבור ורייזון, AT & Tוספקי קישוריות אלחוטית אחרים במחצית הראשונה של 2019.  גרסה אחת של S10גלקסי תבוא עם קישוריות 5G, אם כי סביר להניח סמסונג לא תציע 5G על כל הטלפונים שלה. במכשירי  5Gרכיבים יקרים והשירות עדיין לא בכל השווקים. כלומר, גרסה 5G  צפויה להיות יקרה.

עוד תכונה מרכזית בגלקסי S10הוא קורא טביעות אצבע שבתחתית המסך. סמסונג צפויה להשתמש במעבד Qualcomm Snapdragon 855, השבב הראשון התומך בחיישן סוניק תלת-ממדי של Qualcomm, קורא טביעות אצבע אולטרא-סאונד המשובץ היישר לתצוגה עצמה.

טלפון מתקפל

צרכנים שרוצים את העדכניות המוחלטת והטובה ביותר בטכנולוגיה של הטלפון החכם עשויים למצוא את הטלפון המתקפל של סמסונג. בחברה כבר מדברים על המכשיר במשך שנים ולבסוף הראו אב טיפוס בנובמבר. הוא משתמש בטכנולוגיית תצוגה חדשה הנקראת Infinity Flex Display  המאפשרת לך לפתוח ולסגור שוב ושוב את המכשיר ללא הפרעת מסך.

המכשיר יהיה טלפון חכם קומפקטי כאשר הוא סגור וטאבלט רחב יותר כאשר הוא נפתח במלואו. האפליקציות יעברו בצורה חלקה בין גדלי התצוגה, יאפשרו לשמור ולראות  בטאבלט בעת הפסקת הקשר עם הטלפונים החכמים.