הנחות בגין מגיפת הקורונה

יום ד', 1 באפריל 2020
מגיפת הקורונה הביאה בין היתר גם  הורדה של מחירי שירותים ותרומות מצד חברות בינלאמיות וגם ישראליות (כמו סלקום, פלאפון, ועוד).
 
 
להלן דוגמאות לחברות המיטיבות עם העולם במהלך מגיפת וירוס קורונה זו:
 
= חברת אורקל הודיעה כי  תעניק הכשרות חינם בכלים שלה כולל על ידי  Oracle University בכל התחומים הקשורים לנושאי ענן ציבורי ופרטי.
היא תשתף פעולה עם מיקרוסופט בהכשרה לפרויקטים משותפים של שתי החברות  (כמו Azure).
 
= גם חברת סאפ מציעה הנחות בלימוד ושימוש בכליה.
 
= מיקרוסופט הודיעה שתמשיך  לשלם לעובדים מביתם לפי שעה שתומכים בקמפוס שלהם.
 
= Google הקימה קרן COVID-19 המאפשרת לכל הצוות והספקים הזמניים, באופן גלובלי, לקחת חופשת מחלה בתשלום אם יש להם תסמינים פוטנציאליים של COVID-19, או לא יכולים לצאת לעבודה מכיוון שהם בהסגר. הם גם הפכו את שירות ועידת הווידיאו שלהם, Hangouts Meet, לזמין עבור כל לקוחות G-suite עד ה- 1 ביולי 2020.
 
= Loom, שירות הקלטות ושיתוף וידיאו הפך את Loom Pro לךשירות בחינם למורים ותלמידים בבתי ספר, אוניברסיטאות ומוסדות חינוך. הם גם הסירו את מגבלת ההקלטה בתוכניות חינמיות וקיצצו המחיר של Loom Pro לחצי.
 
= חברת העיתנות והייעוץ    Forbes מקיימת מפגשי חינם בנושא Resilience Business: Thriving in Crucial Times. סדרת הנואמים כוללת מומחים מובילים וסופרים רבי מכר כמו כריס ברוגן, רוהיט ברגאבה ודורי קלארק. 
 
= צוות המומחים  של קרן ברברה בוש לספרות ואוריינות יצר ערכת כלים של משאבים מקוונים באיכות גבוהה שניתן להשתמש בהם בכל מקום ובכל זמן, ועוזר להורים לנווט בכמות העצומה של האפשרויות הזמינות.
 
= LinkedIn פותחת  16 מסלולי למידה בחינם. קורסים המספקים טיפים כיצד להישאר פרודוקטיביים, לבנות מערכות יחסים כשאתם לא פנים אל פנים, משתמשים בכלי מפגשים וירטואליים ומאזנים דינמיקה משפחתית ועבודה בצורה בריאה.
 
= חברת Jamm, לפיתוח ושיווק כלי תקשורת אור-קוליים המשמשים צוותים מרוחקים ומפוזרים מציע אותם ללא עלות.
 
= Adobe מעניקה להשכלה גבוהה ולקוחות מוסדיים  של אפליקציות Creative Cloud שלה את היכולת לבקש גישה "בבית" זמנית עבור התלמידים והמחנכים שלהם. כל זה ניתן עד 31 במאי 2020 ללא עלות נוספת וזמין ברחבי העולם.