רד האט ונוטניקס מכריזות על שותפות אסטרטגית

יום ב', 2 באוגוסט 2021

 

רד האט, ספקית פעילה  בעולם לפתרונות קוד פתוח ארגוניים ונוטניקס, מובילה בתחום הענן ההיברידי וריבוי עננים, הכריזו על שותפות אסטרטגית במסגרתה יציעו לארגונים פתרון רב עוצמה לבנייה, הרחבה וניהול של יישומים מוטי ענן (Cloud Native) בסביבות מקומיות ובעננים היברידיים. שיתוף הפעולה מאגד יחד טכנולוגיות מובילות בתעשייה, המאפשרות התקנה, תפעול משותף ואת יכולות הניהול של Red Hat OpenShiftו- Red Hat Enterprise Linuxעם פלטפורמת הענן של נוטניקס, כולל מערכת ההפעלה Nutanix AOSושכבת הווירטואליזציה AHV.

פלטפורמת הענן של נוטניקס היא כעת פתרון ה- Hyperconverged Infrastructure המועדף עבור Red Hat Enterprise Linux   ו- Red Hat OpenShift. שיתוף הפעולה יאפשר ללקוחות להתקין יישומים וירטואליים וקונטיינרים על תשתית HCI, תוך התבססות על היתרונות המשולבים של טכנולוגיות הענן ההיברידיות הפתוחות של רד האט וטכנולוגית HCIשל נוטניקס.

שתי החברות אף הודיעו על תכנון מפת דרכים הנדסית משותפת המספקת יכולת שילוב הטכנולוגיות של שתי החברות. Red Hatו Nutanixיתמקדו במתן בדיקות רציפות של Red Hat Enterprise Linuxו- Red Hat OpenShiftעם Nutanix AHV  כדי לספק יכולת פעולה הדדית חזקה.

רג'יב רמאסוואמי, נשיא ומנכ"ל, נוטניקס, אומר: "השותפות עם רד האט מאגדת את הפתרונות מוטי הענן המובילים בענף של רד האט עם הפשטות, הגמישות והחוסן של פלטפורמת הענן של נוטניקס. יחד, הפתרונות שלנו מספקים ללקוחות פלטפורמת Full Stackמלאה לבנייה, הרחבה וניהול של יישומים מוטיענן בסביבות וירטואליות וקונטיינרים בסביבת ריבוי עננים בתצורה היברידית".

פול קורמייר, נשיא ומנכ"ל רד האט, אומר: "יש לנו חזון לאפשר עננים היברידיים פתוחים, בהם הלקוחות נהנים מבחירה וגמישות. השותפות שלנו עם נוטניקס יוצרת הצעה מצויינת של סביבת  HCIלענן ההיברידי הפתוח, ומספקת בחירה גדולה יותר עבור הלקוחות המשותפים שלנו, אשר יכולים להחליט כיצד הם פורסים את עומסי העבודה בקונטיינר שלהם וכשהם מגובים בחוויית תמיכה

משותפת. "

אריק שפרד, סגן נשיא מחקר, IDC, מסר:"ארגונים ברחבי העולם מיישמים תמהיל יותר ויותר מגוון של עומסי עבודה מודרניים ומוטי ענן. השותפות הזו של רד האט ונוטניקס ובמיוחד הסכם התמיכה השיתופי בין שתי החברות, מסייעים לחבר יישומים וירטואליים ועומסי עבודה בקונטיינר מבוססי OpenShiftהפועלים על פלטפורמת הענן של נוטניקס  באופן שיועיל בדיוק לארגונים מסוג זה. זה בהחלט יעזור להניע פשטות מוגברת, גמישות, זריזות ויכולת הרחבה בתוך עולם הענן ההיברידי המורכב של ימינו. "