עידן זו-ארץ , מנכל חברות רב בריח ואורי אולינר יור פעיל

יום א', 7 ביולי 2019

 

 

עידן זו-ארץ מונה לתפקיד מנכ"ל חברות רב בריח בע"מ החל מה 1 ליולי 2019 .

עידן בן 46 נשוי ואב ל 4 , מקבל את שרביט הניהול ברב-בריח מידי אורי אולינר שישמש לאחר החפיפה כיו"ר פעיל של החברה.

עידן בוגר הנדסת תעשייה וניהול ו-MBA באוניברסיטת בן-גוריון הנגב , מביא אתו ניסיון עשיר בניהול ובתעשייה. עידן החל את דרכו האזרחית הארוכה ( סא"ל במילואים- מקים סיירת מילואים של גבעתי ומפקד הגיבושים)  באינטל אשר שם ביצע שרשרת תפקידים זוטרים ובכירים במערך היצור של החברה , שימש כמנהל היצור של מרכז אינטל ירושלים, סמנכ"ל במפעל הייצור בקרית-גת, משנה לנשיאת אינטל ישראל ומנהל של מיזוגים רכישות של אינטל באירופה ובישראל. לאחר אינטל שימש סמנכ"ל תפעול גלובלי בסודה סטרים והוביל את בניית היצור הקיים ברהט בישראל והפיכתה לחברה יצרנית גלובלית שנרכשה לאחרונה על ידי פפסיקו העולמית . 

" עידן הוא מנהל מנוסה ומוערך, גם על ידי מעסיקיו ובעיקר על ידי המנהלים ומנהלות בחברות בהם שירת " מספר נשיא החברה והבעלים , התעשיין שמואל דונרשטיין ומוסיף " עידן אמור להוביל את החברה למצוינות תפעולית ולהשגת היעד הבא לחציית 1 מיליארד שקל ביצור כחול לבן." אני סבור שעידן מביא רוח חדשה של מצוינות אשר מאות אלפי הלקוחות של החברה ייהנו ממנה בארץ ובעולם"

רב-בריח מפעילה 6 אתרי ייצור בישראל ( ולאחרונה פורסם כי החברה תתרחב ליצור גם בארה"ב ) ומשווקת את מאות מוצריה השונים ב-5 חטיבות עסקיות שונות בארץ ובעולם. רב-בריח שואפת להיות השחקנית העיקרית ביצור מוצרי ענף הבנייה בעשור הקרוב ונכון להיום מוכרת בישראל עשרות מוצרים לחברות הבנייה בתחום המגורים, המוסדי והתשתיות. בנוסף רב-בריח בישראל הקימה מחדש את חטיבת מוצרי הנעילה אשר מייצאת כ 90% מהתוצרת לכ-50 מדינות ב 5 יבשות.

רב-בריח התחילה בימים אלה בבניית מפעל חדש אשר יושלם ב-2021 על שטח בנוי של כ-42 אלף מ"ר באזור התעשייה הדרומי של אשקלון.

רב-בריח נרכשה על ידי התעשיין שמואל דונרשטיין לפני קרוב ל-11 שנה מבית המשפט בהקפאת הליכים.