אורקל תציג בארץ לראשונה את מגוון השירותים כולל האוטונומיים בענן

יום ב', 7 במאי 2018

 

החידושים יוצגו בכנס השנתי של "אורקל ישראל", יום חמישי 10 במאי

 

"כנס הענן" של אורקל ישראל יתקיים השנה בסימן העידן האוטונומי עליו הכריזה החברה, ואשר משנה את חוקי המשחק בעולם ענן. הכנס יציע חוויה והתנסות במגוון יכולות הענן החדשניות של החברה, בראשם בסיס הנתונים האוטונומי הראשון בעולם. כחלק מהחוויה יוזמנו המשתתפים להשתמש בתשתית הצ'ט-בוט של אורקל: כל אורח יזמין קפה בדיוק כמו שהוא אוהב, דרך ה- Bot, מהטלפון הנייד שלו. כשהקפה מוכן, הבוט גם יזמין את האורח לגשת לעמדת ה-Bot Cafeולאסוף אותו.תשתית הצ'ט בוט תאפשר לאורחים גם להירשם לכנס, לשלוח שאלות על פי הרצאות מתוכננות וגם לשאול את המרצים שאלות בזמן אמת על מסך נפרד, תוך כדי הרצאה.

השנה יכלול הכנס מסלול חדשנות המיועד לחברות סטארטאפ ומפתחים בעלי אופי יזמי, שמעוניינים ללמוד איך ניתן למנף טכנולוגיה לחדשנות בעולם האנטרפרייז.

במסגרת הארוע Oracle Cloud Tech Dayשיתקיים במלון דיויד אינטרקונטיננטל ב-10 במאי, תציג אורקל בארץ מגוון טכנולוגיות ענן ושירותים מעניינים הכוללים AIהמובנה בהם באופן אינטרגלי, בהם:

בסיס הנתונים האוטונומי הראשון בעולם כבר זמין לשימוש, מתאפיין בהנעה עצמית, אבטחה עצמית, עדכון ותיקון עצמי, ללא כל התערבות אנושית. השירות מבוסס Machine learningו-AI, מצריך ניהול תפעולי אפסי מצד הלקוח. עוד שירותים שיוצגו הם: שירות לניהול תשתיות, אפליקציות וניתוח לוגים בארגון, שירות אבטחת מידע רוחבי מבוסס AI, ו- AI Platform Cloud Service, כשבהמשך השנה צפויים נוספים.

תשתית צ'ט-בוט שמאפשרת לארגונים לנהל שיחה טבעית מול משתמש קצה, גם בעברית, תוך קבלת החלטות על סמך סנטימנט השיחה. פלטפורמת הצ'טבוט של אורקל שמבוססת על בינה מלאכותית ו-machine learning, מאפשרת ליצור צ'טבוטים באמצעות ממשק גרפי, כלומר - ללא צורך בידע בשפות תכנות.

פלטפורמת בלוקצ'יין כשירות, המספקת יכולות לבנות ולפתח אפליקציות וטכנולוגיות מבוססות בלוקצ'יין שמיועדות לסביבות ארגוניות.

מערכת Cloud at Customer    המאפשרת לארגונים לצרוך שירותי ענן אורקל ממכונות מהונדסות של אורקל שפרושות בתוך הדטה סנטר של הלקוח. חווית השימוש, גרסאות השירותים הזמינים ועדכוני התוכנה זהים לענן הציבורי. בדרך זו ארגונים מתגברים על אתגרי רגולציה ואבטחת מידע שונים.

ב-demo ground,מתחם ההדגמות המשולב, יוצגו עוד מוצרים בענן של אורקל, ופתרונות יצירתיים ומהפכניים שפותחו בסטארטאפים שרכשה אורקל על תשתית הענן שלה.

הדובר המרכזי יהיה ג'יימס סטנבריג' (James Stanbrige), סגן נשיא באורקל, אחראי על צוות מנהלי המוצר של תשתיות ענן אורקל, Oracle Cloud Infrastructure (OCI).

עוזי נבון, מנכ"ל אורקל ישראל:"ענן אורקל, ברמה התשתיתית, נבנה מהיסוד על בסיס לקחים שנלמדו גם מעננים אחרים. התוצאה היא ענן מאוד מהיר ובעל ביצועים צפויים שגם נשארים כאלה עם העליה בדרישה למשאבים נוספים. יתרונות אלה הופכים את ענן אורקל לאופציה הטובה ביותר עבור לקוחות קיימים וחדשים, עם אפשרות להבטיח מסע בטוח וגמיש לענן, תוך שמירה על תשתיות קיימות בדרך."