אורקל פותחת תוכנית סטארטאפים נוספת

יום ה', 15 בפברואר 2018

אורקל פותחת את ההרשמה למחזור השני של תוכנית הסטארטאפים שלה בתל-אביב במסגרת Oracle Startup Cloud Accelerator. בצעד נוסף, היא מכריזה על פתיחת תוכנית וירטואלית חדשה בשם Oracle Scaleup.

התוספת של Oracle Scaleup  מאפשרת לאורקל לעבוד עם סטארטאפים בכל שלבי הצמיחה, ללא קשר למיקומם הפיסי. תוכנית הסטארטאפים הגלובלית של אורקל, שהושקה בתחילת 2017, קיבלה אלפי בקשות מועמדות מסטארטאפים בשמונת השווקים בהם היא פועלת ברחבי העולם, בהם מאות בקשות שהוגשו לתוכנית בתל-אביב בשנה שעברה.

תוכנית Oracle Scaleupהווירטואלית מיועדת לחברות עם קצב צמיחה מהיר מכל העולם, בדגש על חברות  פורטפוליו של קרנות הון סיכון מובילות ושותפים אסטרטגיים.

התוכנית מציעה ליווי ותמיכה במחקר ופיתוח, עזרה בשיווק ומכירות, סיוע במעבר לענן של אורקל, שירותי ענן של אורקל במחירים מופחתים והנחות וכן גישה ל- ecosystem  המוצר והלקוחות של אורקל. 

סטארטאפים מעוניינים מוזמנים להירשם כאן: www.oracle.com/startup/scaleup

אקסלרטור הענן של אורקל פתוח לסטארטאפים המפתחים טכנולוגיה, או שהינם מבוססי טכנולוגיה. חמישה סטארטאפים נבחרים לכל מחזור, לתקופה של 6 חודשים. התוכנית ממוקמת במרכז תל אביב, מנוהלת על ידי צוות המחקר והפיתוח של אורקל, ומספקת לסטארטאפים: ליווי ברמה עולמית על ידי טובי המומחים הטכנולוגיים והעסקיים, טכנולוגיה העדכנית ביותר, שטחי משרד לעבודה משותפת, גישה למאגר הלקוחות הגלובלי העצום של אורקל, כולל שותפים ומשקיעים, וגישה חופשית לכל שירותי הענן של אורקל.

נמסר כי הסטארטאפים שסיימו כעת את המחזור הראשון של האקסלרטור בתל-אביב נבחרו מתוך מגוון רחב ותחרותי של מאות סטארטאפים. במהלך ששת חודשי התוכנית, הם השיגו צמיחה משמעותית, חיזקו את יכולות המוצר שלהם, ויצרו קשרים חדשים עם לקוחות ושותפים, ובכך תרמו לחדשנות גלובלית מבוססת ענן.