קומסק הפצה מונתה כמפיצה של חברת A10 Networks

יום א', 15 באוגוסט 2021
 
חברת A10 וחברת קומסק הפצה ((Comsec Distribution הנמנית על קבוצת קומסק, חתמו על הסכם אסטרטגי במסגרתו מונתה קומסק הפצה כמפיץ רשמי של פתרונות A10 Networks.
 A10 Networks היא חברה גלובלית המתמחה באבטחת יישומים ארגוניים בסביבות און פרמיס וסביבות ענן ומספקת מגוון פתרונות אבטחה, איזון עומסים, האצה והגברת ביצועים המבטיחים הגנה על היישומים, זמינות ויעילות.
 
קבוצת קומסק הפצה ואבטחת מידע בע"מ, היא אחת המובילות בישראל בנושא אבטחת מידע. החברה מציעה פתרונות אבטחת מידע מקיפים, ונותנת ללקוחותיה מענה ומתודולוגיות בכל תחומי אבטחת המידע: אבטחת אפליקציות, אבטחת ובדיקת קוד מקור, אבטחת תשתיות, אבטחת תקשורת ועוד. בין לקוחותיה ניתן למנות חברות ממשלתיות, חברות הייטק, ביטוח, בנקים ועוד.
 
לדברי ניר בר-אלי, מנכ"ל קומסק הפצה, "שיתוף הפעולה עם A10 מרחיב ומשלים את מגוון היצרנים והפתרונות המיוצגים בקומסק הפצה. A10 הינה מובילה עולמית בפיתוח פתרונות קריטיים לארגון בנושאים כגון: אבטחת מידע, האצת יישומים, איזון עומסים ועוד. פתרונות A10 נחשבים לזריזים מאוד באיתור איומים ומניעתם, איתור איומים אדפטיבי ועדכוני מודיעין איומים שוטפים"
 
לדברי צחי שינדלר, מנהל פעילות A10 Networks בישראל, "אנו שמחים על מינויה של קומסק הפצה כמפיצה של פתרונות A10 בישראל. חברת קומסק הפצה היא מחברות ההפצה הגדולות והותיקות בארץ, היא חלק מקבוצת קומסק, אחת מהמובילות בישראל ביעוץ בתחום אבטחת המידע בישראל ובחו"ל. לקומסק הפצה קשרים הדוקים עם משווקים ואינטגרטורים בשוק הישראלי וניסיון מוכח בייצוג מוצלח של מותגים מצליחים ודחיפתם בישראל".