ענקית הפארמה Pharmaceuticals Services West פותחת מרכז בישראל

יום ש', 24 בפברואר 2018

 

 

תאגיד (West Pharmaceutical Services, Inc(NYSE:WST המפתח ומשווק פתרונות חדשניים להזרקת תרופות, פתח רשמית את המשרד החדש של החברה ברעננה, ישראל.מיקומו של המשרד החדש משלב שני אתרים של Westעל מנת לקדם שיתוף פעולה וסינרגיה בין הצוותים.

ישראל מהווה אחד ממרכזי הטכנולוגיה האזוריים של West לצד אירלנד, גרמניה, סינגפור וארה"ב.המרכז ברעננה משמש לא רק כמרכז למצוינות של חדשנות וטכנולוגיה (I&T) לאביזרים למתן ואספקת תרופות, אלא גם פועל לאורך כל מהלך היצור משלב הרעיון ועד למטופל, כולל פיתוח מוצרים, הנדסה, פעולה, מילוי הזמנות וביצוע תהליכים חוקתיים.

המשרד, ששטחו 2,750 מ"ר של מרחב פתוח ומשרדים, מעסיק 95 עובדים.

Westרכשה את החברה הישראלית  Medimop Medical Projects  בשנת 2005, כשמנתה בזמנו 20 עובדים. היום, במשרד החדש ברעננה מועסקים כ-95 עובדים.

“אנו נרגשים מפתיחת המשרד החדש שלנו ברעננה, המאפשר לנו לאחד את צוותי החדשנות שלנו לפיתוח האביזרים למתן ועירבוב תרופות במקום אחד," אמר יעקב וייזר (Jacob Weiser),סגן נשיא ומנכ"ל הפעילות של Westישראל.“אני שמח לראות את כל המהנדסים שלנו עובדים יחד, זה לצד זה.שילוב המומחיות והחדשנות יתרום ליצירת פתרונות מתקדמים למערכות האריזה ועזרי ערבוב תרופות, ובכך ישפרו את איכות חיי המטופלים."

הצוות בישראל מפתח ומייצר הרבה מהמוצרים המוכרים של West, כולל המערכות Vial2Bag® Admixture, מערכת ערבוב תרופות MixJect®, משפחת המוצרים של Intradermal Adapter, מערכת ההעברה וערבוב ללא- מחט Mix2Vial®, ופלטפורמת מתן התרופה SmartDose® שהושקה בהצלחה מסחרית בשנת 2016. 

לדברי הנהלת החברה, שילוב מרכזי הפיתוח  ב-Westעם גופי המסחר המתמחים באריזה, הכלה והעברת תרופות לחולים, יחד עם יחידות התפעול והייצור, מאפשר ל-West להיות יעילה יותר וממוקדת בלקוח.