נוטניקס תחשוף חידושים טכנולוגיים ומגמות בתחום הענן

יום ב', 13 בספטמבר 2021

 

 

נוטניקס, הפעילה  בתחום המחשוב וריבוי העננים ההיברידי, מציגה את החידושים הטכנולוגיים והנואמים בכנס ה- NEXT Digital Experience של החברה, ב-20-23 לספטמבר, 2021.

האירוע השנה יפגיש אנשי מקצוע בתחום ה- IT  והענן מרחבי העולם כדי לחקור את המגמות, הפתרונות והשיטות הטובות ביותר בטכנולוגית ריבוי העננים ההיברידי. האירוע יכלול נקודות מבט חדשות בנושאים כגון: ריבוי עננים היברידי, HCIוענן פרטי, מודרניזציה של אפליקציות ועוד. ברשימת הנואמים ניתן יהיה למצוא בעלי חזון טכנולוגיים: תרזה פייטון - מנכ"לית הבית הלבן הראשונה, מומחית מובילה בתחום אבטחת הסייבר, רשמה סוג'אני – מייסדת "Girls Who Code" ותוכנית מרשל לאמהות וגארי ויינרצ'וק - מנכ"ל VaynerMedia, מחבר ויזם.

נוטניקס מציגה בכנס תובנות מרכזיות של מומחים ומובילי דעה שידונו בפריצות הדרך האחרונות בתחום מרכזי נתונים והענן. הכנס יכלול הזדמנות להשתתף במפגשי רשת אינטראקטיביים עם צ'אט חי ותשובות, מפגשי וידיאו אינטראקטיביים, מפגשי אחד על אחד והרצאות,  במגוון נושאים כגון: מולטי-קלאוד היברידי; אוטומציה, תפעול ו DevOps; המשכיות עסקית והתאוששות מאסון; מחשוב משתמשי קצה, מסדי נתונים ויישומים עסקיים, תשתית hyperconverged, אבטחת מידע, שירותי אחסון ונתונים ועוד.

ביום הראשון של הכנס ישתף מנכ"ל נוטניקס העולמית, רג'יב רמאסוואמי, את נקודת המבט שלו על מגמות הענן והמחשוב העדכניות ביותר, חזון ריבוי העננים ההיברידי של נוטניקס וכיצד החברה מסייעת לעסקים ולצוותי ה- ITלנווט בין אתגרי אימוץ הענן כדי להניע חדשנות מתמשכת ולבנות ארגון דיגיטלי מאובטח. בנוסף לרמאסוואמי יציגו מומחי ITומנהלים בכירים את החזון שלהם בנושא הענן.   כמו כן, המשתתפים בכנס ישמעו מן הלקוחות את נקודת המבט שלהם על מיתוסי הענן הגדולים ביותר.

ביום השני, מנהלים בכירים  בנוטניקס ומומחי תעשייה אחרים יציגו את ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיות ריבוי העננים ההיברידי. המשתתפים יוכלו גם לחוות את הפשטות של Nutanix Cloud Platformולגלות מדוע לנוטניקס ממוצע ציון 90 NPSב-7 השנים האחרונות. האירוע ייסגר בראיון בלעדי עם גרי וארינרצ'וק. והופעה חיה של Chromeoוג'ון טיילור מדוראן דוראן.

הכנס הווירטואלי השנה יכלול "מתחם אקספו" שבה יוכלו המשתתפים ליצור קשר עם השותפים ונותני החסות של נוטניקס בפלטפורמה הדיגיטלית .NEXT  תספק מעבדות למידה מעשית, הכוללות הפעלות חיות של Nutanix Test Drive, ותעניק למשתתפים דרך סוחפת-אך ללא מגע-לנסות את החידושים האחרונים של נוטניקס מרחוק.

אודות נוטניקס:

Nutanixהינה מובילה עולמית בפתרונות ענן וחלוצה בפתרונות תשתית Hyperconverged, מה שהופך עננים לשקופים ומשחרר לקוחות להתמקד בפעילויות העסקיות שלהם. ארגונים ברחבי העולם משתמשים בנוטניקס כדי למנף פלטפורמה אחת לניהול כל יישום בכל מקום בסביבות ריבוי העננים ההיברידיות שלהם. למידע נוסף באתר www.nutanix.comאו עקוב אחרינו ברשתות החברתיות @nutanix