המשרות בהי-טק נעלמות הנדלן נשאר

יום ד', 22 במרץ 2017

כל איש היי-טק חווה או יחווה זאת מתי שהוא במהלך הקריירה: אחרי גיל ארבעים, קשה יותר ולפעמים בלתי אפשרי למצוא עבודה. בשוק היי-טק הדינאמי והתחרותי, גם מי שסבור שמשרתו וקידומו מובטחים, חייב לפתח אפיק הכנסה נוסף. זאת היתה ההבנה ש"הכתה" ביבגני גליקמן, שהיה עד לפני עשר שנים מנהל בחברת תקשורת גדולה.

"יום אחד, לפני כעשר שנים, בן 26 ובמסלול קריירה מתגמל, הבטתי על האנשים שניהלתי ושאלתי את עצמי: איך 'פישר' כמוני מנהל עובדים שגילם כפול משלו? קובע מי ישאר ומי לא? מי מהם יקבל בונוס ומי ילך הביתה עם תלוש משכורת מצומק? הבנתי שאם אני אמשיך במסלול הקריירה שבו אני נמצא, גם אני יכול יום אחד למצוא את עצמי במצבם".

גליקמן החליט לעשות שינוי בחייו ויחד עם חבר ילדותו אלעד ביננפלד, החל לפעול בתחום הנדל"ן. השניים פיתחו שיטה פשוטה אך יעילה לאיתור נכסים שניתן לרוכשם מתחת למחירי השוק, השבחתם ומכירתם ברווח. שיטה "שכל איש היי-טק נבון יכול ללמוד ולאמץ בקלות" אומר גליקמן.

כיום הם מבצעים כ- 30 עסקאות בשנה, ברווח של עשרות ומאות אלפי שקלים לעסקה. בעקבות הצלחת השיטה, הקימו השניים את מכללה ללימודי נדל"ן 'זמן לנדל"ן', באמצעותה הם כבר עזרו למאות תלמידים לקנות בזול את דירת חלומותיהם או לפתוח בקריירה של משקיעי נדל"ן.

את השיטה המוכחת שפיתחו הם מלמדים, במסלול כל זאת ועוד, ניתן ללמוד במסלול ההכשרה האינטרנטי: נדל"ן בקליק. ניתן ללמוד עוד על השיטה ועל דרכו של גליקמן מעולם היי-טק לעולם הנדל"ן בהדרכה בת ארבע סרטונים. הרישום לסדרה הינו בחינם עד חג הפסח הקרוב בלבד: http://tiny.cc/3wkzjy