גיבושים גלובלים לפתרונות אספקה וניהול כוח אדם

יום ד', 18 באוגוסט 2021

 

המחסור הגלובלי בכוח אדם מקצעי לענפי ההיי-טק, הניהול/מחשוב והלגוסיטקיה מביא לתיגבורי כוחות בתחום זה ול"ציד ראשים" לא רק בישראל..

עתה נמסר כי חברת PRO Unlimited תרכוש את Workforce Logiq באמצעות הסכם עם קרן ההשקעות הפרטית EQT ליצירת ספקית גלובלית מובילה לפתרונות ניהול כוח אדם

PRO Unlimited, ספקית של פלטפורמה לניהול כוח אדם מודרני, הכריזה כי, באמצעות הסכם עם קרן ההשקעות הפרטית EQT, היא תרכוש מאוחר יותר השנה את Workforce Logiq עם כספים המנוהלים בידי Carlyle, בהתאם לאישורים הרגולטוריים המקובלים. עסקה זו תשלב שתי חברות מובילות עם גישה אסטרטגית משותפת לספק ללקוחות פתרון לצורך המגוון בניהול כוח אדם זמני עם העוצמה של פלטפורמה הוליסטית. שילוב זה יחזק את מעמדה של PRO כספקית מועדפת לרשימת החברות ב-Global 2000, והיא תאפשר לארגונים להשיג את היעדים האסטרטגיים של רכישת כישרונות עם הפחתה בעלויות.
 
"השילוב של Workforce Logiq במשפחת PRO Unlimited יאפשר לנו להרחיב את טווח ההגעה ולמזג שתי ישויות דומות אשר חולקות את אותה גישה לאסטרטגיה ולפלטפורמה לניהול כוח אדם זמני", אמר קווין אקרויד, מנכ"ל PRO Unlimited. "הוספת התוכנה והשירותים שלה לפלטפורמה שלנו תמשיך את המסורת שלנו לחסל את הצורך בפתרונות נקודתיים יקרים ולא יעילים לניהול עובדים זמניים. התוצאה היא שירות טוב  יותר עבור לקוחות המעוניינים לחדש את תוכניות כוח העבודה שאינו שכיר במשרה מלאה הנועד לביצוע משימות קריטיות, תחום שהפך לאחת מארבע קטגוריות ההוצאות המובילות ברוב החברות".
 
"אנו מודים ל-Carlyle על ההובלה בארבע השנים האחרונות, ומודים על הייעוץ וההשקעות האסטרטגיות ששינו את החברה שלנו באופן מהותי", אמר ג'ים בורק, מנכ"ל Workforce Logiq. "אנו ממשיכים במסע השינוי שלנו עם PRO. כחברה אחת, ניצור בחירה חדשה לפלטפורמה גלובלית מותאמת גודל המשרתת לקוחות כמעט בכל מקום בעולם, נמשיך לדמיין מחדש כיצד חברות משיגות יכולות ניהול, ביצועים ושליטה פיננסית גדולה יותר בכוח העבודה שלהן ובשרשראות אספקת הכישרונות, וכן נציע לעובדים שלנו הזדמנויות חדשות לצמיחה מקצועית".