ליד ההגה

יום ג', 20 ביוני 2017
אורן אריאל מונה למנהל לקוחות אינפורמטיקה בקבוצת אמן
 
אורן אריאל (36) מונה למנהל לקוחות אינפורמטיקה בקבוצת אמן, מקבוצות ה-IT המובילות בישראל. במסגרת תפקידו אורן יהיה אחראי על ניהול לקוחות הקבוצה במגזר הצבאי והממשלתי העושים שימוש בפתרון האינטגרציה המוביל של אינפורמטיקה.
 
לאורן יש ידע וניסיון רב שנים בניהול תהליכים עסקיים, ניהול ידע ומסמכים, ומכירות בתחום הענן וה-Big Data. בעברו היה אורן שותף ומייסד חברת CloudingNOW המתמחה בשירותי ענן ומנהל מכירות בחברת תים תוכנה ובבינת מערכות תוכנה. לאורן יש תואר ראשון בניהול ותקשורת מהמכללה למנהל והוא בוגר קורס מנמ"רים של הטכניון.
 

אלסטום מודיעה על שינויים במועצת המנהלים

אלסטום מודיעה על מינוי שני סמנכ''לים- לאיזור אירופה ולאיזור המזרח התיכון ואפריקה, החל מיום 1 ביולי.

ז'אן לוקה ארבאצ'י ממונה לסמנכ''ל איזור אירופה ודידייה פלג'ר ממונה לסמנכ''ל איזור המזרח התיכון ואפריקה.

ז'אן לוקה, שהצטרף לאלסטום בשנת 1999, הוא בעל ידע מעמיק אודות החברה, והיה אחראי על חלק מהפעילות באירופה לפני מספר שנים. דידייה, העובד באלסטום משנת 1991, הנו בעל נסיון רב במערכות, מומחיות חשובה באיזור המזרח התיכון ואפריקה, שבו מבוצעים מספר פרוייקטי turnkey. הם כפופים להנרי פופאר-לאפארג', יושב ראש ומנכ''ל אלסטום, ושניהם חברים במועצת המנהלים של החברה.

דידייה פלג'ר ממונה לסמנכ''ל איזור המזרח התיכון ואפריקה. הוא כיהן כסמנכ''ל איזור גרמניה ואוסטריה משנת 2014. לפני כן, הוא כיהן כסמנכ''ל מחלקת פתרונות גלובליים Global Solutions)  של Alstom Transport. דידייה פלג'ר הצטרף לאלסטום בשנת 1991 למחלקת החשמל (Power) בבלפורט. הוא כיהן במספר תפקידים במחלקת ניהול מכרזים ופרויקטים. בשנת 2000, הוא התמנה למנהל פעילות תחנות החשמל של אלסטום (Alstom Power Plants Business) במנהיים (גרמניה) ובשנת 2003 התמנה למנכ''ל Alstom Power Serviceבצרפת. 

איזור אירופה, המונה כ-13,000 עובדים, הוא האיזור הגדול ביותר בקבוצה, ומהווה 37% מהמחזור העולמי. הוא מתפרש על פני שבעה גושים (איטליה ושוויץ, בריטניה ואירלנד, ספרד ופורטוגל, מדינות סקנדינביה, הולנד בלגיה ולוקסמבורג, גרמניה ואוסטריה וכן מזרח אירופה) עם נוכחות תעשייתיות גדולה הכוללת 14 אתרים לייצור רכבות, רכיבי ברכבת וציוד איתות, וכן רשת גדולה של מרכזי תחזוקה ומתקני שירותים.