תפקידים בכירים

יום ד', 14 ביוני 2017
Qognify ממנה תפקידי בכירים חדשים לתמיכה במכירות
 
סמנכ"ל מכירות חדש למדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה וסמנכ"ל חדש לשותפויות אסטרטגיות עולמיות יתמכו באסטרטגיית החברה, תוך שהיא מרחיבה את נוכחותה בעולם
 
 Qognify, החברה הפעילה בפתרונות נתוני עתק (ביג דאטה) לאבטחה פיזית ותפעול, מוסרת על מינוי דן הינדמן לתפקיד סמנכ"ל מכירות למדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה וערןנעם – לתפקיד סמנכ"ל לשותפויות אסטרטגיות עולמיות.
 
 דן הינדמן מצטרף לQognify- כסמנכ"ל מכירות למדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה וכחבר בצוות ההנהלה של Qognify. דן, מנהל ותיק בעל יותר מ-29 שנות ניסיון, כיהן בתפקידי ניהול בכירים בתחומי מכירות, שיווק ותפעול ב-Pitney Bowes, לרבות תפקיד סמנכ"ל מכירות לאזור אירופה וסמנכ"ל מכירות אזורי ומנכ"ל של שירותי Presort של החברה.
 
ערן נעם, שנשא עד כה בתפקיד סמנכ"ל המכירות למדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בקוגניפיי, מונה לתפקיד חדש – סמנכ"ל לשותפויות אסטרטגיות עולמיות. 
 
ערן עובד בחברה משנת 2006, ומביא לתפקיד החדש נסיון והבנה מקיפים , אותם רכש בעבודה ארוכת-שנים בתעשיות הבטחוניות, 
 
Qognify  זיהתה את השותפויות האסטרטגיות כתחום ליבה וכמנוע צמיחה לפעילותה העסקית. 
 
 
 
דליה טלמון התמנתה למנהלת מכירות בכירה בחטיבת התוכנה של תים  
 
דליה טלמון התמנתה לתפקיד מנהלת מכירות בכירה בחטיבת התוכנה של תים – Team Software מקבוצת מלם תים.                                                                        
 
במסגרת תפקידה, תהיה טלמון אחראית על מינוף פעילות המכירות של תחום התוכנה, בדגש על המגזר הפיננסי ותקדם בנוסף את פעילות הפרוייקטים בתחומי ה- ,CRM,SAP ו-BI  במלם מערכות.
 
המגזר הפיננסי במלם תים טופל עד כה על ידי מספר מנהלים מקצועיים מחטיבות שונות וזו הפעם הראשונה למינוי מנהלת לקוחות ייעודית שתרכז ותמנף את הפעילות מול מגזר זה.
 
לדליה טלמון ניסיון עשיר בשוק ה-IT  בישראל, בדגש על המגזר הפיננסי. בתפקידה הקודם שימשה כמנהלת אגף בחטיבתBMC במטריקס, ועוד.
 
טלמון בעלת תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת ת"א.