ליד ההגה

יום ג', 17 באוקטובר 2017

אורי תדמור התמנה לנשיא KLA-Tencor  ישראל

 

 

אורי תדמור(52)    התמנה לנשיא השלוחה הישראלית של KLA-Tencorהממוקמת במגדל העמק. מרכז הפיתוח של KLA-Tencorהמונה מעל 500 עובדים, חוגג בימים אלה 30 שנה להקמתו.

KLA-Tencor  האמריקנית, היא מהחברות המובילות בעולם בתחום פתרונות למדידה ובקרה של ייצור שבבים. תדמור מחליף את ד?ר עמי אפלבום, שנבחר לכהן כיו?ר רשות החדשנות.

תדמור העובד ב-KLA-Tencor18 שנים מנהל גם את חטיבת התפעול וקודם לכן ניהל את חטיבת ה-Overlayשל החברה. הוא בעל תואר  BScבהנדסת מכונות מהטכניון.

?אנו מתמחים בפיתוח וייצור מכונות שמבצעות בדיקות אופטיות בתעשיית המוליכים-למחצה ומחזיקים בנתח השוק הגדול בעולם  בתחום בקרת תהליכי הליטוגרפיה. המשימה של כולנו היא להמשיך ולהחזיק בתואר הזה עוד שנים רבות?, אומר תדמור. 

רוברט דן ינוביץ' מונה לראש תחום שיטות (Methods) בחברת Comm-IT

רוברט דן ינוביץ' (30) מונה לראש תחום שיטות (Methods) בחברת Comm-IT. ינוביץ' יהיה אחראי על ייזום וניהול הפרויקטים בתחום השיטות, הכולל ייעוץ מתודולוגי בעולמות הטכנולוגיה ללקוחות קיימים וללקוחות חדשים.

בין המתודולוגיות הכלולות בשרותי הייעוץ ניתן למנות ניהול שירותי מחשוב (ITSM) על בסיס ספריית התשתית למערכות מידע (ITIL), פיתוח תוכנה אג'ילי (Agile Software Development) על בסיסי שיטות כגון Scrum, Extreme Programming, Lean Startupו-SAFeואספקה מתמדת (Continuous Delivery) על בסיס שיטת DevOps.

במסגרת תפקידו, ינוביץ' ינהל את כלל פעילות התחום, הכוללת אבחון ארגוני בשיטת CMMI, ייעוץ תהליכי למנהלים, גיבוש תפיסה וכתיבת נהלים, ועוד.

לינוביץ' קרוב לעשר שנות ניסיון בתחום מערכות המידע. לפני הצטרפותו ל- Comm-IT, בתפקידו האחרון, שימש כיועץ ITILעצמאי לחברות שונות, בהן אגף המודיעין בצה"ל, תנובה, הבנק הבינלאומי וכימיקלים לישראל. לפני כן שימש כמוביל הטמעה ומדידה במדור ITILוכראש צוות שרות לקוחות בצה"ל (יחידה 8200).

ינוביץ' הינו בעל תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ובעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע וייעוץ עסקי מאוניברסיטת תל אביב.