ממיר חדש לסלקום

יום ב', 13 במאי 2019

חברת סלקום הודיעה  כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם נטפליקס (Netflix), במסגרתו יוצע שירות ה-VOD של האחרונה למנויי שירות סלקום TV.

ההודעה של סלקום כללה מעט  פרטים, ונאמר בה רק שהשירות יושק למנויים בשבועות הקרובים יחד עם ממיר חדש. מנוסח ההודעה לא ברור האם מנויי סלקום TV יוכלו לשלם על נטפליקס דרך החשבון בסלקום, כפי שיכולים לעשות לקוחות פרטנר TV (לאחר ניצול הטבת חצי שנה חינם), או שמא יצטרכו עדיין לשלם בנפרד לחברה הבינלאומית.

הפרטים שהוזכרו בהודעה כוללים את השלט של הממיר החדש שכולל כפתור לגישה ישירה לנטפליקס, כמו גם כפתור גישה מהירה למסך הראשי של סלקום TV וכפתור נוסף לקיצור דרך לערוצים החיים בשירות. כמו כן, ציינה סלקום כי הממיר החדש שלה יהיה יכלול את השבב מדגם S905X2 של AMLogic. מדובר במעבד בעל 4 ליבות במהירות עד 2 גיגה-הרץ ומאיץ גרפי מסוג Mali G31, התומך בפיענוח וידאו במגוון פורמטים עד איכות של 10bit ברזולוציית 4K ובקצב של 60 פריימים לשנייה. בנוסף, הממיר תומך גם ב-HDR10, USB 3.0 ו-Dolby Vision. מהניסוח של סלקום עולה כי הממיר החדש לא יחליף את הממירים האחרים שהחברה מציעה – Apple TV ו-Mi Box 4K.

מציינים כי לגבי חלק מהלקוחות כל נושא הממיר "המשופר" הוא מיותר מאשר שבטלוויזיה חכמה הנמכרת עתה  את מקום הממיר בקשר עם נטפליקס ועוד  שימושים, מחליפה אפליקציה פשוטה.